Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öyle bir pc oyunu lazım ki...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Antimodes52 said:

Fahrenheit diye bir oyunda karar kıldım (Indigo Prophecy diye de geçiyormuş) ama içime kurt düşürdünüz şimdi Silent Hill 3'ü de indirmeye başladım. Gerçi Undying oynamış bir insan olarak bir korku oyununun ruhsal durumum üzerinde sahip olabileceği maksimum etkiyi deneyimlemiş olduğumu düşünüyorum ama hadi bakalım :)

Kafanı kırarım lan.

Önce Planescape , sonra Fallout 1&2.

Marş marş.
Sosyal ağlarda paylaş

Antimodes52 said:

Cray bebeğim Sanitarium en sevdiğim 3-5 oyun arasına girebilir zaten hastasıyım, öyle oyun biliyorsan direk yaz buraya. Ayrıca nerelerdesin lan sen?

Valla başka bilmiyorum be gülüm. Sen daha çok biliyormmuşun sen bana öner asıl. ^^
Buralardayım babi ya belli bölümlerde gizliden gizliye takılıyordum.Okulda bitti staj falan yaşıyoruz işte.
Seni göremiyoruz asıl hiç, nerelerdesin?
Sosyal ağlarda paylaş

Antimodes52 said:

hahahahahah ya bak max payne'i de iki kişi oynamıştık mesela gayet mutluyduk. hikaye süper çünkü. half-life 2 de aynı şekilde. fps olmasına rağmen idare etti iki kişiyi. ama fps arıyorum diye bişey de yok, biri mis gibi bi adventure oyunu tavsiye eder, ona da kitleniriz (broken sword 2, monkey island 3, grim fandango, sanitarium kafalarında mesela)

Tavsiye ettik işte

Runaway
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...