Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lothar Matthaeus ...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Transfer sezonu daha dün açıldı resmi imzalar artık atılabiliyor.
Daha bi besmele çek.

efsane Kadroyu herhalde unuttun? Hepsi duruyor zaten birkaçı boşta şimdi sözleşme yenilenmeyecek.

2 senedir alex ismi duyuyorz hep imza atıyor.
Kim yapıyor bunları???[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Vodan abi bak sen şimdiye kadar gördüğüm en negatif adamsın ya.Fb ye gelince herşey süper İsmail Güldürene bile süper dersin başka birşey olduğu zmn yok onun özgeçmişi kötü yok efenim bu denyo denyo konuşuyo,bunun şurası yamuk,bunun burası çarpık...Bu kadarda olmaz yani arkadaşım sonrada utanmadan gelip körü körüne bağlanmışınız düşüncelerinize diyosun yaa[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

efsane kadro ownz zaten

ya daha dün servete denyo demedimmi ben servet fb de değilmi?

nerden çıkarıyosunuz ki sadece kadroyu demirören toparlıyo şu anda aksini idda eden varsa gülmekten başka yapabileceğim bişey yoktur.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 02 Haziran 2004 14:37 tarihinde demiş ki:
En azından başkanlarımız kadro yapmaya çalışmıyo.

Şimdi bu laf mantıklıysa ben ters adam olduğumu kabul edicem
geçmiş olduğumuz seneden bahsediyoruz burada dimi? 10 yıl öncesinden flnda bahsedelim eğer öyle değilse. Aziz Yıldırım bu sene örnek bi başkanlık yaptı bunu medyada kabul etti herkes kabul etti artık paticiğin bjk çetesi kabul etmiyosa tersim ben.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

TRANSFERLERİ ZATEN YÖNETİM YAPAR. ANLA ŞUNU ARTIK! , yönetim liste çıkarır, td'nin özel olarak istediği adam varsa listeye eklenir, alınabilecekler alınır..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -

[Bu mesaj bLaQ tarafından 02 Haziran 2004 15:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

E sen ne ötüyosun ozaman aslanım başkan kadro kuruyo diye? Başkanın kadro kurduğu muhabbetler önceki senede kaldı. Oldu olcak ali şen zamanına flnda dönelim ali şen uyuşturucu kaçakçısı flnda de sen..
denyo denyo laf edip bide zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalış sen.

Bizim başkan 11 puandan şampiyonluk verdirmiyo aldırıyo.
Kendi başkanı büyük halt başardıda gelmiş bizimkine laf ediyo[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 02 Haziran 2004 15:30 tarihinde demiş ki:
efsane kadro ? ehuehuaehuehuaehuaehu

Gs 3 maçta 2 galibiyet
Fb 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik
En az gol yiyen
en çok gol atan takım.
Uefada Çeyrek final

2. senesinde fenerasyona yenilmeseydi yine şampiyon olurdu.

geçen seneki kadrodan pek birşey değişmedi.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 02 Haziran 2004 15:50 tarihinde demiş ki:
TRANSFERLERİ ZATEN YÖNETİM YAPAR. ANLA ŞUNU ARTIK! ,

Yaptığın densizliği gör ondan sonra konuş. Kimseye durduk yere agresiflik göstermem ben huyum değildir mutlaka başkası başlatır agresifliği.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ne farkederki
sonuçta Türkiye de o kadro tarihe geçtimi?
1 mağlubiyetle kaç takım şampiyon olmuş?bütün derbileri kazanarak???Uefada çeyrek finale giderek[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

blaq ın posta cevap vercektimde neyse..

blackchaos o kadronun tarihe geçmesi bence sadece 100. yılda şampiyon olan kadro diyedir fakat efsane kelimesi çok büyük işler başarmışlara denir. Cidden gs nin kadrosu bir efsanedir fakat artık takımların idealleri yükseldi tr liginde tek yıl şampiyonluğu pek efsane kabul edilmiyor. 100.yılda tarihe geçen kadro olduğuna katılıyorm ama.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567

[Bu mesaj Vodan tarafından 02 Haziran 2004 16:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi tamam belki efsane abartı
ama sonuçta beşiktaşın MAF döneminden sonraki en iyi kadrosu.
Ve Türkiye de gs(uefa) den sonraki en iyi kadro son zamanlardaki
adamın dediği şey farklı hiç kadro yokmuş gibi bahsediyor.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

bide çok ufakken hatırlarım bjk 3 yılmı ne üstüste şampiyon olmuştu heralde MAF dönemiydi o.
O kadrodan biri konuşuyoduda aklımda kalmış ozaman arkadaşlık çok iyiydi bi yemeğe gidilcekse 11 kişi birden giderdik fln demişti..

GS ninde efsane kadroda arkadaşlık yardımlaşma çok iyiydi bana göre herşeyin başı takımın birbirini sevmesi.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

vodan sende bi rahatsızlık var ciddi söylüyorum bak...
kendiniz fanatiksiniz milleti fanatiklikle suçluyorsunuz[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

e dün sergen kıçını kaldıramiyo dedim diye sayılmayan kalmadı bana
ben ne fanatik olcam doğru olan şeye karşı çıkmıyorum ki aziz yıldırım dauma kokocu demiş dediniz hayır değildir diye ısrarcı oldummu?[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

boş insan.. ne çetesi, kimse kimsenin icq'sunda bile değil. senin yaptığın çoluk çocuk işlerini başkalarına mal etmeye çalışma.

Sergen Türk futbolunda bi daha zor rastlanılacak bir futbolcu, kendine bakmaması, iyi durumda olmaması, sakat olması bile bunu etkileyemez.[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

Sergen de fenerin hep kuyruk acısı olmuştur.Hiç bi fenerli sevmez.
Ali şen ve rüştüde hiç sevmez dk 90 olduğu zaman özellikle.
Sergenın 10 kilo fazla olmasına rağmen geçen sezon ve bu sezonun başında neler yaptığını herkes gördü.
Gençken sen düşün artık.
Tamam kıçını kaldıramıyor olabilir ama onun tekniğinde kaç futbolcu sayabilirsin DÜNYADAN???[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Sergen futbolcu tiplerinden 1 tanesidir 89dk kıçını kaldırmaz 90'da şov yapar ve takımı kurtarır.Aynı Jardel gibi.Zaten teknik futbolcu olarak adlandırdığımız 2 tür vardır= 1)Genellikle kısa boylu olup kısa boyunun yardımıyla çok koşanlar.
2)Kısa boylu olma avantajını kötü kullanıp şişenler ama çok teknik olup koşmadan oyunu yürütenler.

Sergende 2. tip...Sergenin futbolculuğuna şu anda bile laf edenin dilini koparırım...(Haluk Ulusoyda bana laf edenin dilini koparırım demişti geçen gün)[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...