Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

elimde patlayam servetim demek ayfon benim icin anlatiyim, size yarari olsun bari.

Onceleri durduk yere no sim card demeye basladi neyse lan format atarim gecer dedim.Sonra saga sola yatirinca yepki vermemeye basladi(bazen).Dedim format tek care.Sonra tuttum apple store'a gittim, geniusla gorustum.Yarin saat bekledim, dedim heralde telefonu tamamen elden geciriyor, canim kurban olsun ginyusuna.Geldi, adam kocaman aletten, dock girisindeki minnacik yesil bisey gosterdi.Dedi icine su kacmis, alet pas yapmis icinde, ondan olabilir, sim kartta bozuk olabilir ama.Dedim allah belani versin.Neyse adam devam etti; garanti kapsaminda degil icine su kactigi icin filan dedim tamir ettirelim ne kadar tutar.Telefonu ancak degistirebiliriz oda 199 dolara mal olur diyince, kayis balata ne varsa koptu.

Simdilik ayni sekilde calisiyor, ama pas icerde yayilabilirmis yada durabilirmis oyle yarina kalktigimda calismiyor olabilirmis kisacasi genius dedikleri sey tam aptal cikti, bisey bilmiyormus.
Sosyal ağlarda paylaş

abi apple'a giydirdim ucundan, telefonu tamir etmiyolar filan bide yasa cignemisim gibi bi saat jb testinden gecirdiler resmen, aksanim yuzunden.Yok kullanmis miymisim kullaniyosam birazdan telefon bozulabilirmis.Yok dedim inanidirici olmadi heralde bide gitti arkada tarafta biseyler yaptida geldi.Bide paslanmissa bile acilip hic olmazsa yayilmasi onlenebilcek bisey, yapamiyolarmis.Ben telefonu elime aldigim anda ayfon sozlesmesini kabul etmis oluyomusumda, apple storedan baska yer tamir ederse garantisi gidermis filan.Iyide ben 200 dolar bidaha neden veriyim yani, alt tarafi acicak spreyliycek.

Adamda iyi cocuktu aslinda, uzuldum bak simdi.Onada sinirlendim zira ne sorsam bilmiyorum su kacmis icine diyodu.soyleki

-nesi var telefonunun
+su kacmis su
-bide benim telefonda temassizlik var sanirim sim kart filan
+su kacmis iste
-tamam onu salla madem yana yatirinca ekran degismiyo bazen duruyo oyle
+valla su kacmis icine ya
-200 dolar diyosun yani?
+yok su diyorum ben icine kacmis.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

jb testi nedir ya ? Hani anlıyamıyorlardı kırdıgını resetlersen fln.

Bende kırdırmayı düşünüyordum telefonu gidiyormu garanti şimcik ????

adam gitti test yaptim filan dedi iste bilemiyorum bendede, appleda bu para hirsi oldukca sen telefonu kopruden atsanda anlar yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...