Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
iphone 3g s modeli vodafone tarafindan 28 agustos'da turkiye'ye sunulacakmis. turkcell tarafindan bu iphone modeli hakkinda bir aciklama yapilmadi. umarim vodafone bu sefer iphone 3g'de hazirlamis oldugu paketler yerine turkcell'e benzer daha uygun fiyatli ve biraz daha zengin icerikli paketler hazirlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarda bir yönteme link veren bir sitenin linki vermiştim sadece ama mesajda neden bahsettiğimi belirtiyim sonuçta jb ten bahsedebiliyoruz topicde en azından isteyen google da bulur anında. At&t henüz tethering olayına izin vermedi türkiyenin aksine bu yazın sonunda gelicekmiş ama ücretli olabilirmiş.
Gene de şuan jbsiz hayli basit bir yöntemle ve de ücretsiz olarak tethering yapılabiliyor. Ben denemedim, muhtemelen bir sonraki update ile engellenir bu durum.
Sosyal ağlarda paylaş

3.0.1de 3.0'a göre bir tek SMS hack açığı kapatıldı. Dolayısıyla belki telefonun kapatılıp açılması, belki de firmware'in yeniden yüklenmesi vs biraz hızlandırmış olabilir. Ya da psikolojiktir :)

mulgear, IMEI numarasını değiştirmişler herhalde, yoksa kullanamazsın. Update edersen bozulabilir o. Pasaporta işleme imkanın yoksa, böyle kalacak herhalde. Ya da oluyorsa update ettirip, tekrar IMEI değiştirteceksin. Ama şu da bir gerçek ki iphone'un özelliklerini %10 oranında falan kullanıyorsun şu anda :)
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

amerikadan getirttigim iphone u (1 yıl filan oluyo) 3.0.1 e nasıl up lıyabilirim? su an 1.1.3 var üstünde ve pasaporta kayıtlı degil sadece bi hedeler yaptılar zamanında ve sakın uplama dediler
2g alet

bende amerikadan aldim ilk cikdiginda 2g benimkide , ben dha yukseltmedim 2.0 benimki ama arkadas yapti cok memnun degil 3.0 dan ama internette cok iyi anlatan yerler var yazman yeterli. pasaport olayina gelince operatorun neyse pasaportunla git 5 tlye kayit ediolar yada fake ime numarasi kullanican ama oda sakat. kayit ettir sonra upla gitsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...