Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.2: Call of the Crusade

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

yok yaw emblem dediğim o argent emblemleri var ya adı aklıma gelmio şimdi.. crusader bilmemneler :D

onlar ile alınıyo.. birde premade karakterler full t8.5 ile gelio ancak kopyaladıgım karakterime alamıorum galiba full8.5.. sadece o çakma t9 lar var işte set bonusu falan olmayan

bide yeni land mount eklemişler galiba ama.. blood elf tavugu için 100 harcayamıcam şimdi bu daha ilgi çekici geldi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Priest T9 Healing 2P Bonus (Prayer of Mending) - Increases the healing done by your Prayer of Mending spell by 20%.

Priest T9 Healing 4P Bonus (Divine Aegis and Empowered Renew) - Increases the shield from your Divine Aegis and the instant healing from your Empowered Renew by 10%.

Allah belanı versin blizzard ya. Bu adamlar kendi yaptıkları oyunu oynuyorlarmı nedir bu priestlerin tier bonuslarından çektikleri
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

said:
Priest T9 Healing 2P Bonus (Prayer of Mending) - Increases the healing done by your Prayer of Mending spell by 20%.

Priest T9 Healing 4P Bonus (Divine Aegis and Empowered Renew) - Increases the shield from your Divine Aegis and the instant healing from your Empowered Renew by 10%.

Allah belanı versin blizzard ya. Bu adamlar kendi yaptıkları oyunu oynuyorlarmı nedir bu priestlerin tier bonuslarından çektikleri

sanane olm priestin ile yokki senın
Sosyal ağlarda paylaş

valla benım bıldıgım heroism ile valor yalan olacak conq ile yenı gelen emblemler olucak diye bılıyorum patch not ole yazıyordu artık ne kadar yalan doğru bılmıyorum bende dolu vardı heroism gidip alt charlara ıtem alıyorum zate bır işime yaramıyorlar valorlarda pvp gear alıyorum lol
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

S-H said:

peki heroismlerle yeni item alabilme durumu olacak mı tbcde baya iyi item alınabiliyordu badgelerle benzer bi durum olacak mı acaba bi bilgi var mı

yeni badgelerle saglam itemlar vardı hatta boe olan vardı yanlıslık yoksa

heroismlerin bi değeri kalmayacak öyleyse?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...