Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Çağdaş Beşiktaşlı...

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Vodan, Giunti tatil için istanbul'a gelse, gelirken adamın top sektirişini beğenip transfer etseler belki o lafı dediğine inanabilirim.

Ama transfer olacağı takımdaki bi futbolcuya, hele ki Sergen'e "aa bu şişman da mı futbolcu" diyebileceğine duysam bile inanmam ki sen de duymamışsın, büyük olasılıkla komik bi arkadaşından duyup benimsemişsin..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 01 Haziran 2004 19:00 tarihinde demiş ki:
Iyide duyup emin olmadığın bişeye neden öyle demedi diyosun ki nerden biliyosun?
Demiş işte demeside normal futbolcu kılığı yok adamda şişman.

Eger ole bişey dese butun gazetelerde ve ozellikle telegolde bangır bangır anırırdı...

said:
Tora takım oyunu bende dedim geçmişte ama onuda sallayan olmadı siz bjkli çeteden =) takım oyununda sadece zaferi beslemezler o yüzden konyada olduğu kadar başarılı olamaz diyorum.

said:
Vodan, 01 Haziran 2004 19:00 tarihinde demiş ki:
Guinti tumer fln geç onlar daha önceydi ben gelecek sezondan bahsediyorum duyduğum kadarıyla guinti gitcekmiş.
Bu durumda futbolcu transfer edilmediğinide bazalırsan sergenden başka besleyen adam yok tümeri de sevmem zaten oldumu.

said:
Vodan, 01 Haziran 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
Yuh konyasporda pas alamıyosa bjkde hiç alamaz bjkde pas atcak adammı varki sergen kıçını kaldırabilirse atarda başka kaçtane adam vardır ben bilemiyorum.
dedigin için ornek wermistim tumerle guintiyi...
Ayrıca gelecek sezon için su an bişi diemem tumeri sevmemen onun kotu futbolcu oldugunu yada pas atamadıgını soyleyebilecegini saglamıyor heralde... Ayrıca bildiim kadarıyla ivici alacaklarmıs ve ivic için ii paslar atabilen ii bir orta saha oyuncusu diolar gormeden bişi diemem...

said:
Bilgiliye niye küfür edildi de anlamadım bence çok başarılıydı.

Basarılıydı 11puan onden 13 puan geriye dusmek basarıysa senle basarı kriterlerimiz ayrı...
Bir insana basarılı demek için istikrarı saglamak lazım... Ama ne olursa olsun kufuru kabul edemiyorum ozellikle uyelerin etmesini siddetle kınıyorum...

said:
Ama yılın futbolda hakaret değeri ni "kokainman" ile gs taraftarı alıyor :p

ABi yuh ne cabuk unuttunuz 1 sene oncesini aziz yıldırım ben olsam bu kokainmanı turkiyeden içeri almazdım demişti ne kadar cabuk unuttunuz... Sizin baskanınız tukurdugunu yalamıstır...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten 2 tane beşiktaş başkanı gördük biri seba biri bilgili =)
bilgili iyiydi bence 11 puan önden geriye düşmek sadece bilgilinin sorunu değildir ayrıca yönetim içinde de kavgalar çıktı bilgilidenmi kaynaklanıyo bilmem ama hadi bakalım demirören hayırlı olsun.

Aziz yıldırım daum içinmi söledi onu cidden ilkkez duuyuyorum bir bjk efsanesi olmasın? bir komik arkadaşın söylemişte benimsemiş olmayasın?

En güzeli Ali erendi abi defansta hehe keşke kalsaydı eğlenceli adam =)[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 01 Haziran 2004 19:35 tarihinde demiş ki:
Zaten 2 tane beşiktaş başkanı gördük biri seba biri bilgili =)
bilgili iyiydi bence 11 puan önden geriye düşmek sadece bilgilinin sorunu değildir ayrıca yönetim içinde de kavgalar çıktı bilgilidenmi kaynaklanıyo bilmem ama hadi bakalım demirören hayırlı olsun.

ordada zaten sadece bilgiliye deil tum yonetime ve içindeki herkese kufur edildi..Ama baskan oldugu için ozellikle bilgiliye...

said:
Aziz yıldırım daum içinmi söledi onu cidden ilkkez duuyuyorum bir bjk efsanesi olmasın? bir komik arkadaşın söylemişte benimsemiş olmayasın?

Ben ole kulaktan dolma kendim gormedigim haberleri burda nie soyluyum zaten bircok kişi de onaylıcaktır bunu olmadı biraz arar bulurum eski gazete arsivlerinden...
said:
En güzeli Ali erendi abi defansta hehe keşke kalsaydı eğlenceli adam =)

Bende recepi severdim bjkde hatırladıım 3 efsane: İsvicre macıydı galiba orta denedi hakana gol oldu sonra demeclerde ben ruzgarı hesapladım dedi ... 2.side gelisine vurdugu topta eski acıgın ustunden denize dogru atmıstı topu 3.su rovsata ile kendi kalesine golu...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

BJK li tamamen doğrudur dicek tabi danışıklı döwüş walla hatırlamıyorm böle bişi. Baliçte sarı kırmızı forma giyceeme kefen giyerim demişti.

Recebi bende severdim takoz recep lakabıydı galba..
Rüzgar ekip fırtına biçmiş adam fırtına burda golü temsil ediyo zaten bu söz recebin dünyaya gönderileceğini tahmin eden nostradamus tarafından söylendi.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

oha be!
nesi yalan???

Daum beşiktaşın başındayken kendi demişti.Hatırlıyorum siyah-beyaz grubu kınama msjı yollamıştı.
Beşiktaş maçında sahaya Tuz torbalarını attıran kimdi acaba???[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

abi oha yani hiç maçları takip etmemişsin sen...

Her kanalda yayınlandı Şükrü Saraçoğlundaki maçta atıldı.Bjk koltuklarınada tuz torbaları koymuşlardı[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Hasana yumurta atıldıını biliyorm da

Neyse bakn yeni haber
Hurriyetim den copy paste

Matthaeus geliyor 4 futbolcu yolcu

Yeni hocamız Matthaeus, perşembe günü İstanbul’da olacak. Beşiktaş’ın maç kasetlerini izlemiş. Zago, Giunti, Kaan Dobra ve Serdar Topraktepe’nin sistemine uymadığını söyledi. Bu dört oyuncu ile yollarımızı ayıracağız.

İviç ve Zoltan Gera tamam

Matthaeus, bizden Macaristan Milli Takımı’nın yıldızı Zoltan Gera ile Partizan’da oynayan Sırp futbolcu İviç’in alınmasını istedi. Arkadaşımız Murat Aksu, bu oyuncuların menajerleri ile görüşüp anlaşmaya vardı. İmzaya bekliyoruz.

Hasselbaink-Mido ile temastayız

Futbol şubesinden sorumlu arkadaşımız Kıvanç Oktay, Chelsea’de forma giyen Hollandalı golcü Hasselbaink ve Marsilya’da top koşturan Mısırlı Mido ile temas halinde. Eski yöneticilerimizden Cemil Kazancı da bir yabancının transferini üstleneceğini söyledi.

Sergen’i tekrar kazanacağız

100. yılımızda gelen şampiyonlukta büyük katkısı olan Sergen’e ihtiyacımız var. Onun moralinin tekrar düzelmesini sağlayacağız. Sergen, Türk futboluna ve Beşiktaş’a hizmet etmeye devam edecek.

Rüştü için teklif geldi

Barcelona’dan kopmak üzere olan Rüştü’nün menajeri Metin Stemati, bizi aradı ve milli kalecinin siyah beyazlı takımda oynamak istediğini söyledi. Cordoba ile yapacağımız görüşmenin ardından Rüştü’nün durumu belli olacak.

Kaynar’ın anlaştığı Zidan’la görüşülecek

BEŞİKTAŞ’ta seçimi kaybeden Erol Kaynar, dün kulüp binasına gelerek, Başkan Yıldırım Demirören’le görüştü. Kaynar, görüşme sonrası açıklama yapmazken, kongrede yönetim kurulu listesine aldığı Cüneyt Çilingiroğlu, ‘Sayın Demirören’e, Mısırlı futbolcu Zidan ile imzaladığımız ön protokolü verdik. Kendisi de Zidan’la görüşme kararı aldı’ dedi. Bu arada eski teknik direktör Mircea Lucescu da kulüp binasına gelerek, Pancu’nun transferi için yöneticilerle konuştu.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...