Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Çağdaş Beşiktaşlı...

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Tora yazınca farkettim lol. Halısahalarda senin oynadığın maçlarda kimse sana markaj yapmıyodur o yüzden geleni atabiliyosundur. Profesyonel futbolda işi sana gol attırmamak olan elemanlar var, biz onlara defans diyoruz :) Adamların işi senin topla buluşmanı, buluşursan da vuramamanı pas verememeni sağlamak. O kadar kolay değil yani bu işler. Beni de Fenerin, Beşiktaş'ın forvetine koysunlar o paslara ben de her sezon 10 15 gol atarım falan diyosanız unutun :), şans golü hariç 1 tane bile atamazsınız.[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

Ha ayrıca daha dün bizim Servet le ilgili bi konuda servet içinde denyo imasında bulundum ben salak salak hareketler yapan herkese derim denyo kimseden lafımı esirgemem burdaki beşiktaşlı elemanlar gibi de körükörüne takımımı savunmam gerektiği yerde eleştiririmde.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Adam Türkiye 1. Liginde 23 gol atmış, Milli takımda oynuyo, daha nası bi kanıt istiyosun? Ben bu geçmişe sahip olup BJK'de başarılı olurum diyen adama denyo değil, kendine güveni olan futbolcu derim. HA senin kriterlerine göre zafer denyo fenerliler über insanlarsa takıl..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

25 Gol
Beşiktaş ta 30 u geçerim diyor.Çünkü Konyaspor da çok pas alamadığından şikayetçiymiş.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Basarı 6 ayda kanıtlanmaz bunun cooook ornegi war 6 ay oynayıp daha sonra cok kotu oynayan... Umarım ole olmaz turkiye bir kaleci daha kazanmıs olur...

Ne alakası war koru kjorune savunmakmıs ulan zafer biryol bjklimi daha kesin deil ama kesin olan bi şey war adam Turkiye ligi gol kralı... Ve senin dusundugun gibi kolay deil gol atmak... Ayrıca gaza getirmişlerdir adamı soylemiştir taraftarla cosarım mosarım die en azından adam futbolda taktigin ne işe yaradıgını biliodur :D[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yuh konyasporda pas alamıyosa bjkde hiç alamaz bjkde pas atcak adammı varki sergen kıçını kaldırabilirse atarda başka kaçtane adam vardır ben bilemiyorum.

Ayrıca konya takım oyunumu oynuyoki bodozlama oyundan alıyodu pasları bjkde takım oyununda başarılı olcaına inanmıyorum ben bakalım gelsin bjkye gol kralı olabilcekmi yine 25 gol atabilcekmi ben atamicak diyorum. sizde atcak diyin.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

banane 25 gol atmasından 10-15 tane atsın dier oyuncularda 10 civarı atsın ve bjk sampiyon olsun banane lan adamın gol kralı olmasından bjk adamı bjkde gol kralı olsunda ismi duyulsun diemi alacak walla su son soylediinden sonra vodan seni ayakta alkıslamak geldi içimden...
:tebrikz:[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hoijdonk pası alıp gole giden biri deilki pası dağıtıyo daha çok maçını seyrettinmi hiç maratonda seyretmeye benzemiyo verilen pasların çoğunu durdurup birine atmaya çalışıyo cezasahasının dışından ha kendi gitse tribünleri kanser etmese daha çok atardı eminim.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Vodan transfer yapmak diye bir kavram var.Pas atabilen adam yoksa transfer edilir.Ayrıca takımda pas atabilen adam yok da ne demek hakkaten komik olmuşsun burda.Asıl sen bağlanmışsın düşüncelerine körü körüne Beşiktaşlı arkadaşlar değil.[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

BJK'de nası pas alıcak Zafer, BJK pas mı yapıyo diyen birinden daha çok futboldan anladığım kesin, sen daha demeye çalıştığım şeyi bile anlamamışsın. Belki Türkçe bilgisi burda işe yarıyo, anadilimiz tamam da üstüne biraz çalışmak gerek değil mi?[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 01 Haziran 2004 18:16 tarihinde demiş ki:
önce ağzını topla ben sana "lan" diyomuyum burası babanın chatroomu değil

puhahahahaha vs. vs. :D[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 01 Haziran 2004 18:16 tarihinde demiş ki:
önce ağzını topla ben sana "lan" diyomuyum burası babanın chatroomu değil

bısmıllahırrahmanırrahım[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olduğumuz sezonda sergenin oynadığı maçlarda attığı pasların çoğu boşa gitmedimi?
Buna karşı çıkan varmı?

Sergenin oyun zekasında pası alacak adam yoktu hah.
Zafer'i zeki oyuncu olarak kabul ediyorum.

if (zafer==1);
cout <<"Tamam ozaman ama bu durumda sergenin kıçını kaldırıp pas atması lazım kaldırırsa güzel olur";
endl;[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 01 Haziran 2004 18:14 tarihinde demiş ki:
banane lan adamın gol kralı olmasından

burda lanı sanamı soyledim zuhahah vodan bi de alınganlık baslamıs tabi soyledikleri herkes tarafından sacma bulununca bi de bu yollara basvurmak lazım dimi....[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Besiktasta kim pas atabilirki zaten: Tumer, Guinti, Sergen bunlarda yeni ogrenmis pas atmayı adamlar naapsın lucescu bi sene zorla pas calıstırınca ogrenmeye baslamıslar...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Vodan ; Ettiğin laf çok komik.
Sergenin paslarının hepsi boşa gitti doğru.
Ama bu sergen yüzünden değil.

O pasları gole çeviricek adam olmadığından.Biz boşuna santrof aramıyoruz.
Sana söylüyorum eğer PVH stili bir adam olsaydı bjk fenerin 2 katı gol atardı.
sistem pas üzerineydi.
Seninde dediğin gibi maratondan maç izlemekle olmuyor[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 01 Haziran 2004 18:19 tarihinde demiş ki:
Geçmiş olduğumuz sezonda sergenin oynadığı maçlarda attığı pasların çoğu boşa gitmedimi?
Buna karşı çıkan varmı?

Sergenin oyun zekasında pası alacak adam yoktu hah.
Zafer'i zeki oyuncu olarak kabul ediyorum.

if (zafer==1);
cout <<"Tamam ozaman ama bu durumda sergenin kıçını kaldırıp pas atması lazım kaldırırsa güzel olur";
endl;

Zafer Beşiktaşa geldiğinde geçmiş sezondamı oynayacak arkadaşım allah allah allahım bana sabır ver yahu... Yok Sergen geçtiğimiz sezon 1 tane gol pası atabilmiş mi efinim yok kıçını kaldırabilmiş mi.O geçmiş sezon yani;pas atabilen adam yoksa transfer edilir bee bu kadar anlaşılır bişey yani...[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...