Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Başkan DEMİRÖREN

Pascal

Öne çıkan mesajlar

abi okan koç'un süper hüper oynadığı kaç tane maç seyrettiniz ki :) böle kafadan 5-6 yıl oynar filan diyorsunuz ben de onu anlamıyorum :)

yahu oynasın canımı yesin. bara gitmesin gece hayatını bıraksın çalışsın okan buruk'u kessin yedek yapsın. bu kadar muhteşemse zaten oraya yabancı kontenjanı harcamaya hiç gerek yok di mi :)

sereglin gönül ister her yere harcialım ama sağ kanada harcarsak orta sahada veya forvette büyük sıkıntı çekeriz. ivic kesin geliyor demirören imza attırdığı için. 1 tane de siyahi forvet alacağım diyordu zaten. şimdi asıl merak ettiğim zidan'ın alınıp alnımayacağı. bir de kaleci konusu
Sosyal ağlarda paylaş

bu da azizeye inanmış küçük bir fenerbahçe taraftarı :) boşver raider haha..

alex de gelio, yanına da Luis Fabiano'yu alıcakmışsınız..

ama belki daum son anda vazgeçer bu futbolculardan, Felipe'yi ister.. sizin yönetim de anlayış gösterir .. sırf felipeyi alır hahaha[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 30 Mayıs 2004 22:48 tarihinde demiş ki:
mustafa olcak kemal deil =)

sen ahmet ben ahmet senin adın bundan sonra mustafa ahmet olsn
Atatürk'ü bile bilmiyor musun yahu?
İkisinin adı da mustafa olduğundan ve Atatürk tüm derslerinde başarılı ve çok zeki bir öğrenci olduğu için Kemal ismini alır öğretmeninden. Yani senin dediğin yanlış.

Ps: Konuyu böldüm özür dilerim. Yanlış bilgi verilmesin diye.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Bize hayırlı olsun. Bir yönetim için transferlerdende önemli işler vardır. Bunların rayında olacağını umuyorum ve şahsen güzel transferler bekliyorum :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu adam zidan'ı almicam derse kafayı yerim ama hiç sormasak mı :D

galiba demirören zidan'a afrika kupasında hem ahmed hassan hem bu giderse 2 eksikle zor olur o dönem diye sıcak bakmıyormuş

[Bu mesaj Raid3r tarafından 31 Mayıs 2004 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...