Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okan Buruk Beşiktaştadır.Dedikodu değildir...

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
-Mandrake-, 26 Mayıs 2004 18:06 tarihinde demiş ki:
ya niye alıyolar anlamadım okan koç gibi adamı kullanamadılar bütün sene, harcıcaklar adamı yazık

abi okanı kullanmak lazım da o adam da güvenemedi kendine bi turlu cok heycanlanıo ya.
Kardeşim sen iyi oyuncusun nie heyecan yapıosun ki..[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 26 Mayıs 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
ya zati yeni gelen iyi bir teknik direktörse en başta okan-sinan ikilisini kazanması lazım yani olmaz olamaz başka türlü düşünemiyom bile yani!!!

kazanmak lazım da, sinan altayda oynuodu..2.ligde o kadar markaj yoktu adam rahattı, şimdi kalabalık içine girince etkisiz kalıo, kendini geliştirmesi laızm, ne kadar sevinmiştim sinan gelince..ilhan milhan kimmiş diodum ki şimdi ilhanı arar oldum..[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 26 Mayıs 2004 18:14 tarihinde demiş ki:
Sinan kazma ya
Okanı bilmemde..

Nihat sanırım TR nin en başarılı futbolcusu yurt dışında.
Bu sene fazla değil ama geçen sene çok iyiydi yaw

Sinan kazma filan değil bi form tutsun gorursunuz.ağlarsınız Sinan diye..
Okan da çok iyi sinan da..İkisi de Genç, ikisi de milli takımda oynayacak..[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada iviçi tanımıyorum ama umarım iyi bi adamdır..[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..

[Bu mesaj BoDrUmLu tarafından 30 Mayıs 2004 13:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 30 Mayıs 2004 13:33 tarihinde demiş ki:
bence gelıcek ama fazla yararı olmıcak

abicim agzınızı opim şu ağzınızı hayra açın :D[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

Wala bikere sinanı oynarken gördüm dedim bu adam çok kazma.
Lig başında görmüştüm bikerede oynarken iyiymiş demiştim ama otura otura kendine güveni uçmuş gitmiş heralde.
Bide tipini beğenmedim inşaat işçisi tipli :p[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

yoo tipi de gayet iyi, gerçi evli adam..
Sen onu altayda gorecektin ahhhh ahhhhhh[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 31 Mayıs 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
Okan Buruk galiba GS'ye dönücekmi$, Oh be.. hehe

sanmam ımzalar atılıyor[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

ben bok gibi bi adamım okan süper bi insan.

napıcaksak 40 yaşındaki kaan dan daha iyidir genede daha düzgün bi adam bulamazmıydık.
inter malzemeci yaptı adamı biz banko oynatıcaz[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?

[Bu mesaj fizban tarafından 17 Haziran 2004 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...