Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi baskan adayini daha cok begendiniz?(Besiktas)

-sharfschutze-

Öne çıkan mesajlar

Bence stadın koşu parkuru yıkılsın yani aşağa gitsin stad az. Para almaz ve gelir sağlar. Sonra seneyede üstleri tekrar yükseltilsin bitsin. :) Olmadı sil baştan yeni stad.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

Dayım kongre üyesi onu aradım az önce konuştum o fikret ormana vericek.

BÜyük ihtimalle fikrert orman kazanıcakmış.Çok tezahurat varmış
tv dede gördüm orman konuştu herkes alkışladı flm.

Hadi hayırlısı bakalım
Ben demiröreni istiyorum
ama hoca Santini olsun

Eğer Fikret Orman olursa
Zidan beşiktaşta çünkü Fiko da çok istiyomuş[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Son Dakika!!!

Zarflardan Beyaz pusulalar çıkıyormuş Yani çoğunluk Fikret Orman
Yıldırım Demirören in de çok fazlaymış
2si kapışıyorlarmış.
tek tük erol kaynar ve affan keçeci ye çıkıyormuş.

Büyük ihtimalle yeni başkanımız Fikret Orman[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Orman da Serdar Bilgili gibi ama agresif olsun biraz yahu

Bilgili pamuk gibindi

Vallahi şöyle genç başkanlarla süper vizyon oluyor.Affan gelseydi ne olurdu kim bilir.Eski emniyetçi vallah kovalardı taraftarı küfür edince[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben canlı izliyom Lig TV'de sanki Fikret Orman gibime geldi ama hatırlarsak 2001 yılındaki seçimlerdede önce Hasan Arat bayaa arayı açmıştı sonra Serdar Bilgili fark atmıştı az kişinin oy kullandığı seçimlerde hiçbirşey belli olmaz heleki 2 aday çekişiyosa son sandığa kadar sürer iş.[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)

[Bu mesaj _NoelBaba_ tarafından 30 Mayıs 2004 18:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

6537 kişi oy kullanmış.

dayıma soruyorum
o sormuş flm
herkes ormana verdim diomuş[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

İlk sandık:

Orman 147
Demirören 145

Resmi olmayan sonuç :
Orman 1091
Demirören 1062[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

www.besiktashaber.com
www.forzabesiktas.com

bu arada Yıldırım Demirören
kongre üyelerine telefonlarına hep msj çekiyormuş.
Hani şu turkcell den geliyor ya 5005 flm gibin
işte "başkanımız şuanda yüzünü yıkıyor daha sonra transfer görüşmeleri için londraya ucucak" flm hergun 10larca msj gidiyormuş bi tek telefona

ulan bu parayı bu adam ne için harcar?
bi başkanlık için =)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

8. Sandık açıldı:

Demirören 1233
Fiko 1219[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 30 Mayıs 2004 13:36 tarihinde demiş ki:
(fiyatları bilmiyorum tabiki atıyorum).. biri 1 milyon $ harcanıp 10mil$ ek gelir getirebilecek.. biri 50mil$ harcanıp daha modern bi stad yapıp 10mil$ getirebilecek bi sistem abi.. Baştan modern bi stad yapıyosan kapasiteyi de adam gibi arttır.
ikisinin gelirinin aynı olacağını nerden çıkardın :)
bana kalırsa demirören projeyi yaptıktan sonra seneye de çatıları toptan yıkıp heryeri kapatıcak çatı sistemi kurarsa daha güzel olur.

herneyse hayırlısı neyse o olsun. ilk defa kim gelirse gelsin yararlı olacak bir kongre var :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu çıkanlar zaten çoğunlukla grup oyları

grupların desteği demirörende
kişileri snaırım orman toplııcak götürücek işi[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

2749 - 2646

demirören önde bitirecek gibi. ama bunlar resmi değil tabi bazı ufak değişiklikler olabilir ve fark da çok değil

%99 demirören 32. başkanımız. hayırlı ve uğurlu olsun

tek endişem zidan'ı istememesi :) onun dışında çok başarılı olacağına eminim.

[Bu mesaj Raid3r tarafından 30 Mayıs 2004 20:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Adam zidan ı istememesinda haklı bence

2 mısırlı var afrika kupası olunca 2side yok
en az 4-5 hafta olmuyorlar.
Napcaz o zaman?[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...