Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi baskan adayini daha cok begendiniz?(Besiktas)

-sharfschutze-

Öne çıkan mesajlar

Besiktasta secimlere az bi sure kala nabiz yoklamak lazim=)
Hepsi cikti televizyona birer birer konustu
hangi baskan adayinin besiktas icin yapicaklari size daha mantikli geldi?
ben mesela Affan Kececi haric digerlerini hemen hemen esit goruyorum ama Fikret Ormanda bi adim one cikiyor bana gore
cunku Affan Kececi nin digerlerini bence biraz haksiz yere elestirior..
Neyse goruslerinizi bekliorum...[signature][hline]coldplaying...
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce vardı böle bi topic ama nese yazalım yine de

bence fikret orman ve yıldırım demirören arasında geçecek seçim garanti. 2si de gelse üzülmem sevinirim.

fikret orman serdar bilgili yönetimini beğenenler için ideal benim gibi bazı yanlarını beğenip bazı yanlarını beğenmeyenler için de ideal çünkü benim görüşüm serdar bilgili yönetimindeki birçok şey olmayacak. ancak tahminim pasiflikte serdar bilgili düzeyinde kalacak. sağdan soldan özür dilicek paso. beşiktaşın haklarını yumruğunu masaya vurup korimicak

yıldırım demirören ise tam taraftarın istediği. yıldız transferler yapcak deli gibi para akıtacak. tek sorun giderken kulübü fazla borçlu bırakacak olması. takımı çok iyi koruyacağından şüphem yok. ezeli düşmanların el ele kol kola birleşmesinden sonra beşiktaşı birilerinin çok iyi koruması gerek. bu da yıldırım demirörendir.

herneyse bekleyip göreceğiz. ikisine de üzülmem açıkçası ikisi de iyi çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Fikret Orman ve Demirören çok iyi arkadaşlar zaten.
İkisinden biri kazanıcak.
Zaten diğeride listesine girer ilerde.

demirören iyi başkan bize ateşli başkan lazım Azize gibi.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Evt Besiktasli sanki biraz KadIrgalI baskan istio=)
ama bence serdar bilgili gibi centilmen olmasi lazim
cunku ben en cok besiktastaki bu ozelligi severdim
(bi de trabzonda var bu olay) o da giderse valla kotu
olur bence belki elle tutulur maddi bi degeri yok belki
bi sampionluk kazandirmaz sana bunlar ama sahsen
benim icin onemli[signature][hline]coldplaying...
Sosyal ağlarda paylaş

Affan olmasın. Erol olsa da olur ama olmasın. Fikretle Yıldırım arasından Yıldırım olsun isterim ama matheus( yanlış yazdım ama olsun) olmasın. Fikret Jacques Santini'yle anlaşmış ama o da olsun istemiyorum. Başkan;Yıldırım olsun. Hoca Toppmöller olsun. Takıma Hasselbaink alınsın. mido veya zidane alınsnın Giunti kalsın. A. Hassan kaç yıldır Türkiye'de artık vatandaşlık hakkı vardır vatandaşlığa geçirilsin. Yıldıray alınsın Adam akıllı iki yerli kaleci alınsın. (= Rüştü + Ömer ). Defansa adam akıllı yerli oyuncular alınsın. Beni kızdırmasınlar...[signature][hline]Absolut, 24 Mayıs 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Ya insan insanı .... mi yavv ayıptır günahtır beee
Sosyal ağlarda paylaş

gülüm pascalım

birleşme olsun deh yeter ne kasıyon...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Demirören Şirketler Grubu

var adamın

yıllık cirosudur o herhalde[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

ntvmsnbc.com adresindeki seçim
%60 Demirören
%27 Fikret Orman[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Mattheus(ah ne futbolcuydu) cok hirsli bir teknik direktor yani sahada oynanan futbola baktiginizda gozle gorulur bir fark yaraticak adam ne de olsa zamaninda en iyi antrenorlerle calismis bi adam..Bu Yildirim D. bir + si zaten en buyuk artisida
bizim hocamiz hazir futbolcularimiz hazir demesi ama bu secim kazandirmayadabilir.Cunku bazen boyle flash transferler yapan tipler secilmez[signature][hline]coldplaying...
Sosyal ağlarda paylaş

Wala hocamız hazır fln diye serdarbilgili de scala yı getirmişti başarılı olamadı scala gitti 1 yıl fln sonra.
Öyle bir durum olmaz işalla rakipte olsak bjk nin geçen seneki fenerin bu seneki gs nin durumuna düşmesini istemem :P[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Oyum fikret ormana
Santini nasıl oluyorda geliyor anlamadım ama gelecekmiş anlaşma varmış...[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim stadyuma da içim hiç sinmiyor. yıldırım demirören gelirse bilgilinin projesini devam ettirecek yani stadın bi kısmının üstü açık bi kısmının üstü kapalı olacak. ama loca moca kalkacak tamamen taraftara verilecek bu açıdan güzel

fikret orman ise sitesinde bikaç resim daha koydu fikretorman.com a. galiba bu sene birşey değiştirmeyecek 4 sene içinde bölüm bölüm yıkıp güzel bir stad yapacak. yani yakın gelecekte yıldırım demirörenin proje uzak gelecekte fikret ormanın proje güzel
Sosyal ağlarda paylaş

fikret orman'ın projesi hiç de güzel deil. Hem çok uzun zaman alıcak. Hem stad bölüm bölüm yıkılsa bile çok masraf olacak hem de kapasitesi 35.000 olarak düşünülüyo. Eğer yıkım olacaksa adam gibi 45-50 binlik stad yapılsın, yada bilgili yönetiminin projesi devam ettirilip çok ucuza 5bin civarı kapasite arttırımı yapılsın..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

(fiyatları bilmiyorum tabiki atıyorum).. biri 1 milyon $ harcanıp 10mil$ ek gelir getirebilecek.. biri 50mil$ harcanıp daha modern bi stad yapıp 10mil$ getirebilecek bi sistem abi.. Baştan modern bi stad yapıyosan kapasiteyi de adam gibi arttır.[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...