Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft bölümü

DeathLord

Öne çıkan mesajlar

bu bölümden hala banlı olmamı şiddetle kınıyorum.
Bu kadar abuk bişey hayatımda görmedim.İşin komik yanı attığım özel mesaja cevap verecek kadar bile yüzü yok.Sadece banlı tutuyor. Bu kafayla devam et Tharkas sana da yakışanı buymuş zaten diyip konuyu kapatıyorum.
Ki ban için de hiçbir haklı mantıklı gerekçesi yoktu çocukça bi sinir dedim sesimi çıkarmadım sakinleşene kadar ama komik yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Olaydan haberim yok ta kitliyim bunu ben özelden hallolsun.
Bir de topik açmayın böyle sıkıntılar olduğunda, moderatöre direkt ulaşamıyorsanız/geri dönüş olmuyorsa diğer modlara sorun aga ulaşamıyorum bu arkadaşa diye mesela. İstemezseniz adminler insan yemiyor bayadır, sorabilirsiniz bir şey olmaz =)
Ama böyle topik falan açılmasını da sevmiyorlar, kitliyim o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

THARKAS said:
DeathLord

warcraft bolumunden mumkunse forumdan suresiz ban istiyorum.

sebebi kicimi basimi yirtarak organize etttigim turnuvayi daha onceden uyarmama ragmen azmo yerine baska birini oynatmasi.
saatlerce inkar etmesi en sonunda azmo eve gelip oynamadigini soyleyince isin ortaya cikmasi.

ben warcraft bolumunden suresiz ban istedim senin icin o yuzden acilmamasi normal.

neyini tartisicam senle forumdan? tanismiyomuyuz senle tanisiyoruz...tartismak istiyorsan msn im telefonum zaten sende var yerimi yurdumu sor soyliyim gel veya ben geleyim tartisalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Ekşioğluyum tavırlarını da al git Erkin.
Adam olsan cevap verirdin bu kadar yani.
En azından adam gibi bi cevap verdin bundan sonra muhatabım değilsin olduğun yerde kal.
Ben öğrenmek istediğimi öğrendim zaten bundan sonrasında gerektiği gibi davranırım.
Ben senin anlık sinirle hareket ettiğini düşünmüştüm ama genel halin tavrın kaliten buymuş diyip konuya nokta koyuyorum.

@Gris gerektiği kadar açık kaldı anlayışına teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...