Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kapak olsun bana.

di

Öne çıkan mesajlar

Garanti hisseleri saglamdi bugun. 3,40 civarindan almis olanlar 3,80 civarinda satabilirlerdi cok rahat.

Bu arada cok fena seyler ogrendim bugun. Agzini burnunu kirasim geldi adamin birinin. Serefsizin biri sunu alicam diyor, o yukseliyor, sunu saticam diyor, o dusuyor. Nasil bir para varsa artik adamda.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:
Garanti hisseleri saglamdi bugun. 3,40 civarindan almis olanlar 3,80 civarinda satabilirlerdi cok rahat.

Bu arada cok fena seyler ogrendim bugun. Agzini burnunu kirasim geldi adamin birinin. Serefsizin biri sunu alicam diyor, o yukseliyor, sunu saticam diyor, o dusuyor. Nasil bir para varsa artik adamda.

işte o adamlar sabancıdan koçtan daha zengin olan adamlar sanırsam
Sosyal ağlarda paylaş

eisenheim said:
di said:

işte o adamlar sabancıdan koçtan daha zengin olan adamlar sanırsam

***BJKAS*** BESIKTAS FUTBOL YATIRIMLARI SANAYI VE TICARET A.S. ILE ILGILI OLARAK ABDULLAH ***BJKAS*** BESIKTAS FUTBOL YATIRIMLARI SANAYI VE TICARET A.S. ILE ILGILI OLARAK ABDULLAH NEDIM SARSMAZ DAN GELEN YAZI: 20.05.2009 TARIHINDE BESIKTAS FUTBOL YATIRIMLARI SANAYI VE TICARET A.S. PAYLARI ILE ILGILI OLARAK 9,60 TL FIYAT ARALIGINDAN 3.179,416 ADET SATIS ISLEMI TARAFIMCA GERCEKLESTIRILMISTIR.

3 milyon adet hisse.

1.13 taban seviyesinden, 9.60'a gelmiş.

paraya bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...