Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok içtim

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

yarın da nasıl toparlasam şimdi ya. benim kafam çok karıştı. yatayım en iyisi iyi geceler dedim, iyi geceler dedi çıktım. bi şeyler bulayım bari.

"Pen Duick" said:

onun yaptığını ben de yapmıştım öss sensesi
hatta olan ilişkimi bitirmiştim

abi sen itü makinada okumuyor muydun?
kız italya'da okuyacak zaten, barajı geçmesi yeterli ve oturup çalışıyor özel dersler falan alıyor yani.
anlayamadım ben neden bu kasıntı.

eskilerden çok kazık yemiş, şimdi yeni bi ilişkiye başlayacak cesareti yok belli.

bitirdim ben de.
yani ya gizli bi hedefi var çalışacak hakkaten, ya da dediği gibi ilişkilere doymuş, sende ilişkiye başlayacağı kadar etkileyici gelmemişsindir.
Sosyal ağlarda paylaş

çıkarıp masaya vurucam. net kararım budur.
yarın arayıp buluşma istiyorum. dün çok yorgundum kafam karışıktı hede hödö sıkayım.
sonra biraz içip masaya vurayım. tüm kartlarımı açayım.
bakalım ne olacak.

şunlara güveneyim bari, doping olsun;
"doğru söylyüosun o zaman dğeişir tabi.."
"ya bende tamamen karşı değilim de ne bilim, sadece zannetmiyorum"
"olabilir.."
"doğru söylüyosun da, işte bilemiyorum"

ahahahha ne hallere düştüm lan. böyle bişi olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yaşadığım durumun şarkısı birebir

Pearl jam - black'tir de, dinlemeye gözüm yemiyor şu an. bilgisayardan da sildim zaten sdfls. ergen triplerine girmeye gerek yok.

ağıt resmen;

"I know someday you'll have a beautiful life,
I know you'll be a sun in somebody else's sky,
but why why,
why can't it be,
can't it be mine"
Sosyal ağlarda paylaş

dream theater - the shattered fortress dinliyorum valla. öyle bi duygu seli yok şu an.

yaşadığım çok enteresan bir duygu. eminim burada da yaşamayanlar çıkmıştır. böyle arkada müzik çalıyordu, gayet neşeli bir gece, yazışmalar çok iyi gidiyor. sonra konu buna dönüyor, yavaştan olumsuz sinyaller almaya başlıyorum ve ikna etmeye & durumu kurtarmaya çalışıyorum. sanki müziğin sesi kısılıyor. yavaş yavaş cevap vermem zorlaşıyor, daha geç cevap yazmaya başlıyorum. hmm larım artıyor. en sonundaki paragrafla da tam sessizliği hissediyorsun. laptopun fanını uzun zamandır duymamıştım mesela. tuşların sesini de. içerideki musluğun tıslamasını da duymamıştım. artık duyuyorum. büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorsun. (gerçi ben öyle hayvan aşık değildim, kız da hayvan olmadığından öküz gibi reddetmedi) ama yine de hayal kırıklığı var yani. ne yapsam ne yazsam diye düşünüyorum sürekli bulamıyorum. en son yatayım demişim işte sdlkf.

edit: ama üzücü bi durum yani. hayal kurmaman lazım bu safhada. ulan elini tutamadım be. bi öpemedim. yatağa atamadım dersen durum kötüleşiyor ki yazarken bile içim cız etti.

yatıp uyuyayım bari hakkaten ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...