Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Keeper 2 kurulum sorunsalı

Predator

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle bu muhteşem oyunu seviniz oynamadıysanız bulununuz oynayınız.

Şimdi soruma geçeyim ben bu oyunun cd sini kaybettim (üstelik cd orjinaldi bi yerden hediye gelmişti) neyse efendim ben netten çektim 100 mb olarak videoları çıkartılmış halde güzel güzel oynayıp bitirdim. Sonra baktım ki oyuna 30mb patch çıkmış yeni haritalar elemenlar falan varmış. Çektim , yanlız kurmaya çalıştığımda oyun normal setuplı kurulmadığı için oyunu görmüyor. (Oyunu kurduğum dosya bir tür sıkıştırılmış dosya).

Şimdi nasıl tanıtıcam bu oyunu ben patch dosyasına ?[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

valla hiç bilemicemde harbi süfer oyundu milletle multiplayer oynarken yaptıklarımı anlatim

Şimdi öhöm ilk önce benim bi ibn... ligim vardi ally imin üssüne istedigim kadar yaratik koyabiliodum yasak deildi aliodum hepsini ana binasinin yanina dolduruodum hop ally yi bozuodum tabi yaratiklar direk ana binaya dalıp yıkıyorlardı sora tüm yabancılar böyle yapmaya başladı bana bile eheh belki daha önce birisi bulmuştur ama kesinlikle

Birde gene 4 kişilik haritada herkes yenilmişti 2 kişi kalmıştık adamın ordusu acayip fazlaydı ana binama doğru yaklaşıyordu eheh sonra yazdı you losee die mesaj attı bende keeperi çıkardım işte(hani şu baş eleman boynuzlusu) tek başına tüm orduyu oyaladı bende geri kalan ordumla onun ana binasina dogru yürüdüm no you lose yazdım yıktım tabi oda yetişemedi görmemişti ordumu eheheh süperdi o oyun ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...