Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Warrior, Fury DPS

Excane

Öne çıkan mesajlar

caponcu said:
aslında scale etkisi nerflendi sayılır.hatta nerfledin artık deathwish acınca dmg carpanı 1.20 diil 1.08 oluyo :(
o senin dedigin skilleri %10 arttıran talentide etkiliyo bu sanırım.Ciddi elinin ayarı yok blizz in

Not:uykusuzum yanlıs bişi yazmış olabilirim ^^

işte o talent senin %90 verdiğin damagea %10 ekliyor. yani öyle salak birşey ki 5 talent verip %10 damage buff alıyorsun ww bt slama fakat gel gör ki TG nerften önceki damagea yine gelemiyor %98-99 gibi bir şey oluyor. tabi bu basit bir örnek dediğin gibi death wish ve raid buffları hepsinin verdiği scaleler birbirine eklenince bir de rage kaybedilmesi yüzünden %23-25 e yakın dps nerfi oldu. bzim guildde fury oynayan kalmadı malesef. benden başka diğer 2 warri armsa geçti ve baa memnunlar, furyden çok daha iyi dps yapıyorlar .
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar 6 yıldır online dünyasını sürükleyen oyun yaptı. Herkes tıkır tıkır her ay parasını verip oynuyor, ama hala kafaları basmadı falan diyorsunuz, helal olsun diyorum. O kadar beyinsizler ki 10 milyonun üstünde açık account var, 13 eurodan, 130 milyon euro ayda gelirleri var, böyle salaklık ömrümde görmedim ha.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
arp o kadar onemli mi yahu?

baya onemli, oyunda % bazlı olup, arttıkca etkısıdeartan baska deger yok sanırım. heleki %40 penetreye ulaştığınızdaasıl katkısını goruyosunuz. battle'dan%10 sunderdan %20 20desızde olsa, zaten 50 oluyo işte, e bıde mace'ıvar lesser armor debuff'ıvarfalan derken,pek şekerbişitavsiye ederim.

MacLeod said:
ya basit bi ayar yapıcaklardı işte ama kafaları basmadı adamların.muhtemelen warrior mekaniğini anlayamayan adamlar yaptı fakat yakında mecburen düzelticekler. yani yaparsın armstan gelen %6 2 hand talentı damage buffı biraz daha deepe, scale etkisini azaltırsın.

fakat öyle bir ayar atmayı seçtiler ki öyle böyle bir beyinsizlik değil yaptıkları iş.TG ile senin attığın BT ile WW deep wounds procu bile %10 az damage veriyor. ee TG nin bir alt talentta bu abilitylere %10 damage için 5 talent veriyorsun.nasıl bir mantık kimse çözemedi kendileri de açıklamıyorlar

bak bu cok komik, adamlar "deathwish hem white'ı hem onunlaoranlanın deepwoundsı etkiliyo"dediler kaldırdılar deepwounds ikikezetkileniyo diyei, amaşimdide tg -%10'undan ikikez etkileniyo.

dahakomiği tgden -%10 geliyo, enrage acılıyo dmg'ın %100'etamamlanmıyo geri %99'da kalıyo... deathwish acıyosun %110 olmuyo %108 oluyo... bu %6 2hmastery icinde gecerli, hattacounterlarda aldığın dmgbuffları icinde. baya vahimbi durum yanı. %10 dmgnerfu cok daha kotu yansıdı warrior'a

bu tg -%10'unuadam gibi ayarlamaları lazım
Sosyal ağlarda paylaş

GC said:
We are likely to buff warrior dps slightly in PvE. Fury likely needs more than Arms, but our intent for now is also to buff Arms a little. (Our intent could change of course.)

We don't have any specific changes to announce. Do not expect to see a 20% jump in your numbers. Please do not interpret this as the class, stances or rage mechanics being re-designed. Look at our recent change to Lightning Overload as the kind of thing we might implement.

Bekleyip göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

tg nerf gerekliydi. nedeni de şu ; blizzard tek talentın bu kdar büyük bir dps artışı olmasını istemiyor. penaltysiz TG yaklaşık 20-30% dps artışı veriyordu ve açık ara farkla en iyi talenttı oyundaki. ha fury dps düşük mü derseniz, evet düşük. düzeltmeleri gereken TG değil, fury treedeki diğer deep talentlar. hatta bunu yaparlarsa 1H dw eden arms/fury hybridler de yararlanır ve 3. bi dps spec çıkar diğerleriyle yarışabilen, çok da güzel olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

stacklense bi derece, herşeyi override edip etkiliyo.

yanı %20 deathwish dmg buff'ı geliyo dg2ın %120 oluyo, enrage acılıyo %130 oluyo, tg gelince %120'i olmuyor, %117 oluyor...

herşey için bu böyle, en buyuk darbeyide deepwounds yedi zaten. dps'in önemli bi kısmını ıoluşturan bir talent deepwounds. eskiden guzel guzel dmglar cıkarırken şimdi cucuk gibi kaldı.

bu arada ben cok daha kötü gearlımla, duradan ww+bt+slam ayrıca nerdeyse her zaman hs atabilirken, şu anda aralara slamleri hsleri nadir sokuyorum.
caktrmadan bi rage "normalization" dagetirdiler allah bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Titan's Grip
The problem with TG is that it provides too much of a dps increase for one point. What other talents you can reach or not reach is irrelevant to that point. We don't want one talent point to inflate your dps by 20% or more. That sets a really dangerous precedent, makes other talents seems like a waste, causes Fury damage to jump enormously as soon as they can reach that talent and a host of other problems.

[...] TG would probably be a lot better as 10 point talent. The fact remains: do those other talents improve your dps? Yes. Do they improve it without TG? Yes. Do they improve it with TG? Yes. Does equipping a higher item level weapon improve your dps? Does Titan's Grip somehow negate your equipping that weapon because of its penalty? No. (Source)

Titan's Grip Penalty
We're happy with the damage reduction. The haste and hit reductions had other problems. Since TG adds too much damage, taking some away seems like the right choice. It's an unusual talent; it's unfortunate but not too surprising that it has taken some time to get right. Warriors were doing too much damage in Naxx (and not just on gimmick fights and not just when fully geared). Some warriors are used to doing rogue damage, but that's not our design any longer.

heh ulan adam 4 senelik endgame dps warriorların damage meterda en üste oynamasına öyle içine oturmuşki tek başına bitirdi dps warrioru göreve gelir gelmez. helal olsun sonunda bıraktırdı bana oyunu şu saçma sapan mesajlarından sonra. yakında pvp içinde iyi nerfler bekliyorum ghostcrawlerdan warriora. mortal strike effect falan kalkarsa yakında hiç şaşırmam.
Sosyal ağlarda paylaş

tree komik zaten biraz bu şekilde, Titandan 1 önceki talent zate %10 dmg veriyor, titana bi tıklayınca hepsi gg :p

ben haste gittim biraz, 1-2 de rage veren talenti ekledim eski halime döndüm dmg olarak beni etkilemedi :D. engineerin hand buff 320 haste şeyi saolsun 2h ları 1h hızında kullanıyorum nerdeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Arms'ta Fury'den daha çok rotation var gibi, sonuçta ww+bt+proclarsa slam proclamazsa hs baya kolaydı. bunda araya rendi soktuk, taste for blood procu bekler olduk ki bloodsurge gibi 20% şans değil de her 6 sn'de 1 procluyor, onun haricinde slam, rageü düşürmek için de ms atar olduk valla, zaten rage birikmiyor gibi birşey artık.
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu encounterda raid damage aldığı için kazandığın rage sayesinde full geziniyorsun cidden ben OP-EX-MS-slam hatta ve hatta HS kullanıyorum ve cidden oynaması süper zevkli sağlam dps de yapıyorum 10man 3d sartharionda 6500dps yaptım. kıstas olarak ne kadar iyi bir değer bilmiyorum fakat 2. adam 5200dps yapmıştı. bladestormu da 1 kere başta kullanmıştım addler gelmeden önce rage doldurmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...