Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Ultimate Alliance (yeniden)

Bone

Öne çıkan mesajlar

ah sosti , city of heroes özlediğin nasıl da belli!

şu anda gelsen ne kadar çok eğlenirsin kimbilir..

en son kastığım karakerim : claws/fire scrapper

fire armor scrapperlar var artık ;) dark armor tanklar mesela. ah ah kaçırıyosun eğlenceyi :) ama malum , "kuzey"lerden gelicekler var , normal tabi vakit olmaması hehe
Sosyal ağlarda paylaş

silver surfer über gibi geldi bana. o ilk skillini maxladım, diğer karakterlerin vuramadığı kadar güçlü vuruyor. ayrıca focus karakteri olması da ek bir artı puan. sürekli o skilli kullanıyorum, neredeyse hiç energysi bitmiyor adamın.
deadpool mesela hop hop teleport olmak zevkli ama doğru düzgün damage vuramıyor.
silver surfer'in bir de etrafa yıldırımlar saçtığı bir özelliği var, o da max olmayı hakediyor. bosslarda bir o, bir de diğerini çaktığımda boss direk ölüyor :P

bu arada, coh/cov oynayanlar yeni dc online ve champions online oyunları hakkında ne düşünüyorlar?
Sosyal ağlarda paylaş

dc online takip etmedim , SOE işin içinde olunca takip etme vaktimi bile harcamama gerek olduğunu düşünmüyorum.

CO ise , gümbür gümbür geliyor. skill based , player skill'e dayalı combat sistemi olan , pvp ile başlamayan (benim için çok önemli) ve uzun zamandır yeni çıkan oyunlarda olmayan ; yaptığı tür oyunda tecrübeli bir ekip tarafından yapılıyor. ayrıca grafikleri de , gözüktüğü kadarıyla muhteşem.

önümüzdeki 5 sene kadar oynıycağım oyun gibi gözüküyor CO. ki coh hala sıkılmadan büyük keyifle oynuyorum. CO'nun ertelenmesine çok sevindim bu yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...