Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi server ?

sunthewhich

Öne çıkan mesajlar

merhabalar,
alliance/human/rogue olarak tekrar wow'a dönüş yapmak istiyorum. Şimdiye kadar hiç adam akıllı tek bir character ile oynamadım, genelde wow hayatım lvling ile geçti.
70 rogue/mage
60 hunter/warr
50~ priest, druid, shaman, paladin oynadım.
Şimdi bir rogue açarak, sonuna kadar götürmeye kararlıyım. PVP/PVE olarak.
Önerebileceğiniz serverlar var mıdır ? veya bir Türk guild var ise çekirdekten adam yetiştirecek :)
Bugün veya yarın ACC'yi açtırıcam, o zamana kadar bir server'da karar kılmam gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

Sylvanas
Total Alliance: 5,607 - 75%
Total Horde: 1,832 - 25%
A to H Ratio: 3.1 : 1

Bu realm ii diil gibi, alliance-horde %40-%60 gibi olsa iyi.

Al'Akir
7,102 (49%) 7,419 (51%) 14,521

Ragnaros
11,715 (45%) 14,117 (55%) 25,832

Crushridge
4,107 (46%) 4,758 (54%) 8,865

Bloodscalp
5,564 (38%) 8,979 (62%) 14,543

bunlar gibi var daha kağıt üstünde iyi görünenler ama hepsinin offical forumlarına teker teker girip PVP/PVE durumlarını araştırmak zor geldi.
Alliance oynayan ve gerek PVP gerek PVE olarak realm'den memnun olan arkadaşlar msj atarsa iyi olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sylvanasta horde oynuyorum,lag konusuna katılıyorum;ama sıralar kalktı..Uzun süren sıralar yüzünden migrate eden çok oldu,server mediuma kadar düştü 1ay öncesinde.

Horde/Ally oranı olarak 25horde,75ally değil..35e 65desek daha doğru olucak heralde.
Bende birkaç arkadaşla beraber migrate edicem 50/50 horde/ally serverına.Stormreaver,Jead..,Al'akir şuan baktıklarım,aslında çok daha güzel serverlar var ama çok kötü pvp grubundalar diye hiç bulaşmak istemiyorm
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 seneden beri PVP serverı açılmamış. Yeni bir server açılsa en iyisi olurdu.
Stormreaver 'da lvl17 yaptım rogue'umu, Alliance acemiyim yavaş ilerliyorum.
AH'de lvl6 magical item bile 2-3g'den başlıyor, her serverda böyle mi ? şaşırdım, fiyatlar çok uçuk.
Millet 15g verip portal açtırıyor mage'lere, eskiden 1g verirdik :P

Serverda lag var, loss var.. 4mbit kablo var ama farketmiyor heralde benim bağlantımın ne olduğu. iyi zamanda 170ms'lere kadar düşüyor, normal 300-400ms oynuyorum.

Şimdilik oynuyorum, memnunum genel olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla biraz alakasız olabilir ama hazır yeniden başlama topiki açılmışken buraya yaziyim dedim.

2006'da TBC'den önce WoW'u bıraktım. Bıraktığımda Ahn'Qiraj açılsın diye malzeme toplama geyiği vardı, MC ve Blackwing farm statüsündeydi ve daha cross-server PVP filan yoktu, bir battleground için 15-20 dk bekliyoduk :).

Daha sonraları AoC ve WAR oynadım ama ikisini de bıraktım.

Şu aralar oyun eksikliği ve boşluktan sıfırdan tekrar WoW'a mı başlasam diyorum ama ben bıraktıktan sonra değişen o kadar şey var ki zevk alırmıyım bilemedim.

Yorumlarınızı bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:
2-3 seneden beri PVP serverı açılmamış. Yeni bir server açılsa en iyisi olurdu.
Stormreaver 'da lvl17 yaptım rogue'umu, Alliance acemiyim yavaş ilerliyorum.
AH'de lvl6 magical item bile 2-3g'den başlıyor, her serverda böyle mi ? şaşırdım, fiyatlar çok uçuk.
Millet 15g verip portal açtırıyor mage'lere, eskiden 1g verirdik :P

Serverda lag var, loss var.. 4mbit kablo var ama farketmiyor heralde benim bağlantımın ne olduğu. iyi zamanda 170ms'lere kadar düşüyor, normal 300-400ms oynuyorum.

Şimdilik oynuyorum, memnunum genel olarak.

fiyatlar ucuk degil cünkü artık para kazanmak cok kolay 80 de yaptıgın dailylerden 13-14 gold alıyorsun günde 25 daily yapabiliyorsun o sekilde dusun mesela trainlerde 80 de bi skill traine 25 g veriyoruz falan filan paranıon degeri yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

Abi madem 0dan başlayacaksınız ne yaparsanız yapın full hatta medium serverda karakter açmayın. Recommendedlara ya da lowlara bakın.

Servis sağlayıcınız TTnet, bunu unutmayın :p

Ayrıca full serverlarda instance lag oluyor, 3.1le düzeltilir dendi ama pek birşey düzeltilmedi, karşı factionu geçin kendi factionınızda 10-15 tane guildin 25 man raidleri aynı saatte başlıyorsa ya da peak hoursda wintergrasp başladı mı sadece türkler değil elin hollandalısı litvanyalısı herkes uçuyor.

Zaten level alırken guilde ihtiyaç duymazsınız, 80 olunca da kafanıza göre bir tane bulamazsanız istediğiniz servera transfer yaparsınız, nasolsa pve>pvp transferi de açık artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...