Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account scam'de karşı tarafı nasıl cezalandırırız

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş 3 ay önce ucuza bir char buldu wowticaretten. Kimlik fotokopisi hariç bütün bilgileri var elinde. Biraz oynadı sonra accountu cancel etti.

Şimdi geçen gün mail geldi blizzarddan mailiniz değişmiştir falan diye girdi denedi gerçekten değiştirmişler. Eski sahibine de ulaşılamıyor.

Accountu geri almasında değil de, hiç değilse adamın da elinde patlasın diyor eleman. Account sharing diye şikayet edip bütün bilgileri döksek mi ortaya mail atarak ?
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Ya anlatamadım derdimi.

Accountu geri almasında değiliz, sadece kalıcı banlansın herife de yar olmasın diyoruz.

E bizde ondan bahsediyoruz, anlatamazsın Blizzard'a derdini, adam "Hacklenmiştim, sonra geri aldım" gibilerinden birşey söyler, id scan gönderir, üstüne yanlışlıkla Martin Thunder falan alır :p

Hee, adamın ismini gösterip, açıklamasında "Payment for selling account id: xxxx" benzeri yazan bir makbuzunuz varsa, onu notere onaylı bir şekilde İngilizce'ye çevirip gönderebilirsiniz tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:
Acc adını bilsen ne olacak ki ? Tuhaf bir merak.

Şu forumda bin kez demişimdir acc trade ya da satın alma olayının saçmalığını yapılmaması gerektiğini ancak insanlar bunu yapmaktan bir türlü vazgeçemiyor.

bin kez dememişsin, bin mesajın yok. gaçhayım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...