Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ninja dostu blizzard

Fin

Öne çıkan mesajlar

oha şaşırdım yani
bi kaç gün önce naxx25 yapıyorduk raid leader ve master looter id hit that diye bi guild memberı server first ulduar10 clear yaptılar bu adamlar kt loot ninjaladı ve ss alıp foruma koydum.

bu gün geldim baktım forum hesabım banlanmıs

Account Banned

Ban Type Temporary
Expires 12/05/2009 06:55:12 PDT
Ban Reason Posting harassing or defamatory language towards others

Naming and shaming post; targeting another individual to cause distress, embarrassment, unwanted attention, or other personal discomfort. I.e. harassment: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=292921554&sid=1 (Naming and shaming rule: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=10701098&postId=107101104&sid=1#3

koydugum sste bu yani

http://img220.imageshack.us/my.php?image=adszijh.jpg
topic name id ninja that.
bu kadar yani öeh.

Sosyal ağlarda paylaş

konuyu anlamadın galiba pug olabilir ama pugdan 8-9 kisi aynı ve bahsettiğim guild memberı raid leader ve master looter bu kisiler aynı zamanda gayet normaldi loot kt varıncaya kadar işte orda ninjaladılar flm sste gördüğün gibi loot sadece o guild memberlarına gitti flm yoksa her LFM 54M HEALEROZ NAXX gibi raidlere girmiyorum raid leader guild tagine baktım girdim yoksa normal pugging ninjalık olsa generalchatle bile uğraşmam
Sosyal ağlarda paylaş

forumda kimseye laf atmadım screenshot koydum
hedö hödö ninjaladı yazdım sadece tamamen inform amaçlıydı olan olmus bitmis zaten kimseye yada guilde bok atmadım.baya bi tartısıldı konu neden silindi ben neden ban aldım onu anlayamadım biri ortalıgı karıstırsa onun postu silinrde noluyoruz şimdi ben mi haksız oluyorum bunu anlayamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:
forumda kimseye laf atmadım screenshot koydum
hedö hödö ninjaladı yazdım sadece tamamen inform amaçlıydı olan olmus bitmis zaten kimseye yada guilde bok atmadım.baya bi tartısıldı konu neden silindi ben neden ban aldım onu anlayamadım biri ortalıgı karıstırsa onun postu silinrde noluyoruz şimdi ben mi haksız oluyorum bunu anlayamadım.

sen haksizsin tabii. loot konusunda hakli olabilirsin, ama blizzin forumuna yazman ban gerektiriyor

adam in game kurallara aykiri birsey yapmamis, yaptigi tamamen legal

sen forum kurallarina aykiri birsey yapmissin, adama ninja demissin, tamamen illegal

denilmis zaten, oyle bir durumda yapabilecegin iki sey var; bir trade chatten generaldan falan soylersin -ki sanirim bu da illegal, uzatmamakta fayda var-, bir de gidip guildlerinden birilerine /w atabilirsin memberiniz boole boole yapti ayiptir diye

bir de eger realminin forumu varsa -blizzle alakasi olmayan, misal www.dunemaul.org gibi- oraya yazabilirsin oranin kurallarina aykiri degilse, ki bu sonuncusu super olur
Sosyal ağlarda paylaş

fin sen haksız değilsin aslında. sen haklısın. adam orada
"/raid [item] roll" demiş. sonra küçük atana vermiş. yaptıkları gtlük. ama bir cezası veya yaptırımı yok. sık sık görülen bir olay. pug yapıyorsan o riski göze alarak yap. veya sen kur pugı.

fakat forum konusunda haksızsın. forum kurallarını ihlal etmişsin ve seni cezalandırmak zorunda kalmışlar. geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:
fin sen haksız değilsin aslında. sen haklısın. adam orada
"/raid [item] roll" demiş. sonra küçük atana vermiş. yaptıkları gtlük. ama bir cezası veya yaptırımı yok. sık sık görülen bir olay. pug yapıyorsan o riski göze alarak yap. veya sen kur pugı.

fakat forum konusunda haksızsın. forum kurallarını ihlal etmişsin ve seni cezalandırmak zorunda kalmışlar. geçmiş olsun.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

Devilmanta said:
Blizzard az bile yapmış sana. Oyunu biliyor olsaydın ... böyle bir hataya düşmezsin düşsen bile ağlamazsın.

Biraz klavyenizin ayarını bilin, abartmanın manası yok. "Hırsızın hiç mi suçu yok" der bir öykümüz.

Konudan daha fazla öğrenilecek bir şey kalmadı sanırım. Girdiğimiz PUG'lara dikkat ediyoruz, ninja olaylarını da resmi foruma yazmıyoruz, haklı olsak ve kanıtımız olsa bile. Geçmiş olsun tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...