Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ventrilo sorunsalı

ozkolous

Öne çıkan mesajlar

wow bölümü olduğunun farkındayım ama çoğumuz vent i wow da kullandığımız için daha mantıklı ve cvp bulabileceğim bi yer düşünemedim.

sorunum şu: ventte ptt olmasına ve headset kullanmama rağmen bi süredir konuşmalarımla kulaklığım karışıyor.

açıklamam gerekirse eğer başka biri konuşurken ben ptt tuşuna basarsam o kişiye kendi konuşması bayağı yüksek bir yankı olarak geri dönüyor ve bu sadece karşıdaki kişilerede bağlı değil. eğer arkada herhangi bir ses varsa ( oyun , müzik , sct , dbm...) bu sesler olduğundan yüksek bir şekilde diğer kişileri rahatsız ediyor.

sorunu çözmek için ses kartımı güncelledim , kulaklıkları değiştirdim , ventin bütün ayarlarını kurcaladım , kasadan ön ve arka girişlerden denedim , format attım.

msnden yada skype dan herhangi bir sorunla karşılaşmıyorm

bunun gibi sorunla karşılaşmış - çözmüş olan varsa ve bilgilendirebilirse sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım demekki güzel kurcalayamamışsın alla alla. Ses kartının driver'ını kaldırıp tekrar yüklemen ayarları kurcaladığın anlamına nasıl gelior onu da anlamış değilim.

Bi çok arkadaşımda oldu bu olay çözdüm hepsini de, ama şu yaptığın hareketten sonra kuş tutsanda sana yardım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...