Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anatolian Hun Empire Needs You!

veyr10

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle herkese merhabalar, daha önceden de guildimizden çeşitli topiclerde bahsetmiştik. Öncelikle guildimizin son pvp ve pve progresslerini söylüyeyim.

PvE City Tier 3tur (1-2 bina tier2 olabilir tam hatırlamıyorum)
Battlekeep taktiksel sebeplerden dolayi çeşitli seviyede binalar

PvE Progress

Tier 1 instancelar farm
BRC Wing 1 farm
BRC Wing 2 farm
BRC Wing 3 progress

Guildimizde belli başlı bazı classlara ihtiyaç duyulmaktadir, bu classlari seçecek arkadaşlar PvP ve PvE eventlarda kendilerine bir çok kişiden daha rahat yer bulabilecektir bu classlar hayatı derecede önceliklidir:

1 adet Bear Shaman
1 adet Necromancer
1 adet Demonologist

Daha önceki topiclerde de bahsettiğim üzere bu yeni başlıyan arkadaşlara yardım etmek amaçlı ben de yeni bir karakter açacağım böylece hep beraber dolaşıp karakterlerimizi rahatça geliştirebileceğizi. İlgilenen arkadaşlar yada sorular için bu topic üzerinden yada p.m üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Saygılar

Önemli not: Guild'e adam alımında hâla bir class zorunluluğu yoktur fakat yeni gelecek arkadaşlar bu classlardan birni seçerse herkes için daha hayırlısı olur. Ve de içlerinden gelerek seçsinler çünkü aktif olarak bu classlara ihtiyacımız çok
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi her classin belli bir lvl dönemi oluyor genelde diğerlerinden daha güçlü olduğu ve barbar bu konuda biraz daha eşit dağilmiş durumda bunun yaninda oynayiş tarzı da farkediyor ayrica sen Vahdad din sanirim senin lvlinda arkadaşlarda var ve tüm bunlar yaninda o pvp-gank olayi %90 oyunun başında oluyor white sands de falan. Çünkü o lvl da allylarimiz bile kendi guildlerine girmiyorlar hatta ben de o karakterimi hemen AHE ye sokmamiştim ve alayini kesiyordum xp için. o lvllardan sonra guilde girince özellikle de AHE ye EMPIRE tagı altında serverin diğer 2 güçlü guildleriyle de ally olmuş oluyorsun ve sana saldiracak insan sayisi çok azaliyor. kısacası sabretmek şart :D
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:
ya ben acaba barbar olduğum için mi rahat ettim bilmiyorum ama gerçekten hiç ama hiç gank problemi yaşamadım 40 oldum bile :D neden bu kadar takılıyorsunuz anlamıyorum

bazı classlar 40 tan önce çok güçlü. 50-70 arası gank izlenimlerini de paylaş pls. 70-80 herkes gank yiyor zaten haha.

onun dışında ben de dark templar ile kasarken zorlanmamıştım gank pek olmamıştı çünkü über yetenekliyim. alsdja heh
Sosyal ağlarda paylaş

sen bilirsin necro seçersen iyi dps yaparsin bs seçersen yari ölmüsüz olursusn damage i de iyi :D tüm classlar iyi hangisiyle oynamaktan zevk alıyorsan onu seç bence. bu arada karakterinin ismi ne olacak? bir de sana guilde başvuru formunun linkini atacam şu an atamam işteyim onu doldurman gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes çok üşengeç arkadaş başvuru için gerekli şeyleri millete söyledim kimse birşey yapmamiş :D o yüzden şu an elimde 5 kişilik bir liste var isimleri officerlara ilettim en kısa sürede invite gönderirler umarım. ayrıca oturup invite beklemeyin bir officer yada hun bulduğunuzda yakasına yapışın =)
Sosyal ağlarda paylaş

yok biz o listede gözükmüyoruz çünkü member aramiyor gibi gözüküyoruz sadece türk oyuncu aldiğimizdan dolayi kapali o olay başvurunu yaptiysan en kısa sürede ulaşırlar sana ben şimdi derim officerlara nickini veririm derim bu arkadaş başvuru yapmiş işlemleri hizlandirin diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...