Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Account(kain)

Dreamfury

Öne çıkan mesajlar

icinde 3 tane karakter var,35 assassian,30 knight,20 cleric.
icinde 3.5m nakit para da var.
50+(3.5mx40d)=140+(karakterler icin 30d)=220d
bu onumuzdeki ayin odemeside yapildi...
eger ilgilenen varsa yazsin veya bana ozelden ulassin cep no veriyim[signature][hline]Dreamfury-35 assassian
Holylight-20 cleric
Dream-29 knight
At Kain
That was just a dream,just a dream,a dream...

[Bu mesaj Dreamfury tarafından 28 Mayıs 2004 09:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

elven warrior - elven scout - silver ranger.

bu üçlemeyi dene. dark elf oynamak insanın içini karartıyor resmen.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 33 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
KaraTank of Gustin - Lvl 17 Human - Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 28 Mayıs 2004 10:31 tarihinde demiş ki:
bayıyor herkes oyundan :P
ben baymıom :p
coook abartmamak lazim ya xp lvl manyakligi bitirio oyunu ben olumun bile eglenceli olabildigi gruplarla takiliorum acaipde egleniorum hatta dun gece death passda mob archerlar resmen reskill yapti bana ama hehe acaip eglendim :)
Sosyal ağlarda paylaş

du olai anlatiim hazir oyunda deilken :P accaip guzel bi team playdi moblar tarafindan yapilan :p
deathpasin derinliklerine inen yollardan birinde ilerlio grubumuz.
4 wiz 2 de oracle den olusuoz muhabbet cok iyi sadece bi de oraclemiz yeni grubta o biraz yabancilik cekio nese ilerlioz cave servanlati temizleye temizleye acioz yolu mumkun oldugunca az agroyla filan hersey cok guzel gidio nasil oldu anlamadik bi archer (cave servantlarin archer modeli) iki ekran ilerden agro oldu benim hemen bir adim yanimdaki magei i indirdi ne oluo ya die o tarafa baktigim anda 3 okta ben yiyip yikildim yere :) snassizligimin zirve yaptigi bi noktada res edilgibim gibi yine bir bucuk ekran(o meafeden agro almak cruma towerda hall waysin ortasindan agro almaya es deger diyim) iki archer cat cut indirdi beni :P nese gene reslendim ilerlioz kaybettiklerimi geri aldim diodumki bu sefer hakkaten sufer bi olaydi arkadan (grup birbirine yakin ilerlio ileriye eriye kacan yok agro alan mageler kacmio castinge devam edio) bu sirada bi cinlide paso bize kaitlmak istio kendisi assasin filan biz almioz bunu :P nese bi anda arkadan uc tane shackle gledi (45 mob drain energy cast edio pushtlar) ayni anda onumuzden 2-3 archer agro oldu onlarda gelio bizde tam bunlr olurken cave warriormu nedir lvl 48 bi warriora dalmistik nasil bir sanssa shackleler 3 u birden drain energy kastetti 3 farli kisiye archerlar da bu ayni kisilere (1 oracle ve dier iki wiz) direk kaybettik onlari hehe tam regroup oluodukki (onlari res ettik) ayni shackleler ve archelr bu sefer toptan indirdi grubu
yane cok fazla clan playde ziledim buralarda ama hich bu kadar guzel bi team play gormedim hehee
suferdi yani aldigim hazzi kelimelere dokemiom. :p
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha supermi$ ya ,afferin moblara , aslanlar bastirin :p

bende bugun Dream e birileri artislik yapmi$ exec de gittim onlari bi 2 - 3 reskilledim
aslinda pk lik yoktu giderken amacta ama :p
gittim adamlar karsilik vermiyor patakliyorum habire viriviri konu$uyolar bi yerde $alter bi atti durun lan kesiyorum dalan olursa ultiye basip verecem itemlari diyip dreamlere
neyse kestim birini mal mal kacacam diye ugrasirken sonra digerinide , reslendi ibneler nasil olduysa tekrar geldiler pk yim daliyolar ,bi daha kesersin bunlarin ikisinide
biri reslenmedi bu sefer diger mal oglu mal gene reslendi geldi :p , gene daliyo archer herif ss le 60 vuruyor lavuk
lan git kesecem diyorum gitmiyor daldim kacmaya calisti bi daha geberttim .
karma oldu 720 pk oldu 5
etrafta execte tonla adam var kimsenin gotu yemiyor artik dalmaya bu mallar bile duraksadi
neyse mob mub kesiyorum akrma du$ermi diye yaratiklar mas mavi karma falan gelmiyo dedim ko$maya calisayim DV ye
basladik kosmaya ben kosmaya baslayin millet bakinan tipler birden bi birlik olu verdi :p
anında public enemy numero uno ilan edildik yani
dalan dalan ww2 falan var bastim gaza kokune kadar kactim taa girana kadar bitek bu reskilledigim bebeler kaldi arkamda
boyle dag bayir gidiyorum yoldan gitsem butun server arkamda olacak elde dual sor ustte full chain set bi olsem kafadan 5mlik drop var neyse bi yerde dagin ba$inda takili kaldim
bebeler hala daliyo bayagida bi uzaktaydik tam dondum kesiyodum ikisinide gene lan dedim sonra beyaz olamayacaksin karma 720 dahada ucmasin nasi olsa olmen gerek birak oldursunler
bastim ultimate defence'a aktardim butun itemlari elemanlara
yatirdilar 2 kere duzeldim gitti %14 exp ama neyse olsun o kadar adamlarda %21 ki$i ba$i exp kaybettiler :)[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?

[Bu mesaj baaluo tarafından 29 Mayıs 2004 00:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

shu yeni pklik sistemi gelse iyi olucak yaa bi adam kesiosun allaan sasio olmazki calsinlar diger oyunlardan bi iki fikir oyun aciip ekikyaa ch1 gelsin gelsin dioz ben korkmaya basladim hayal kirikligi olacagindan.. 1. 1.5 sene betasi surmush bi oyunda bu kadar eksik olmamali ya.. hichmi kaflari basmio yoksa hichmi onemsemiolar anlamadimki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...