Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyuyorken de para kazanın :)

Popeye

Öne çıkan mesajlar

ehe bu aralar yaptıgım birşey güzelde para getiriyor

geceleri 110 adenadan stem alacak şekilde bırakıyorum charı
sabaha kadar 2000e yakın topluyorum(stem genelde pek aranılan bişey olmadıgından rakip pek çıkmıyo ehe)

ertesi gecede yine yatarken bırakıyorum 200 adenaya satıyorum genelde az miktarlarda alınıyor 200 adena olunca ama sabaha kadar kesin bitiyor

uyanıncada deli gibi farming :) boş duran kulunu Allah sevmezmiş sizde yapın ehe baya temiz para geliyor(özellikle güzel bi mekanda farming dışında fazladan 200-300k garanti diyebilirim sermaye varsa)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zed, 20 Mayıs 2004 02:52 tarihinde demiş ki:
ekşi sözlük bone. küfürlü chat.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm hmmm ev baglantimi online ossun yaparim bak bunu yada benzerlerini :) dionda satacak/alacak daha gusel seler var bugunlerde 45kdan aldigim C grade armor scroollari 60-80kdan geciriom hosh olyo :) ama sermaye yok:P[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 27 Mayıs 2004 19:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yada elf şehrinden soul shot alın No grade 8 adena
sonra gludio ya veya başka şehirde deneyin satmayı 10 adenadan
eğer 10 nib tane felan 20 bin tane alırsanız iyi para eder
yada bi dungeon girişinde Scroll of escape veya resurrect ve ss satın
biz yapmıştık iyi para var gibiydi :P[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

onların kazancı az ve masrafı çok(gate keeper parası düşük kâr yüzdesi falan )
ayrıca dungeon önü tehlikeli biraz ehe hırlısı var pksı var daha da kötüsü Çinlisi var[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zed, 20 Mayıs 2004 02:52 tarihinde demiş ki:
ekşi sözlük bone. küfürlü chat.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 27 Mayıs 2004 19:47 tarihinde demiş ki:

daha da kötüsü Çinlisi var

haha abi nedir bu adamlardan çöektiğimiz
heryerde bunlar ya[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

betada large healing potion sektörünü ele geçirip bir gün farm yapmayarak paraya para dememişdim potion başına 150a kar[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Para dwarfta arkadaşlar :)
50 k sermayesi olan lvl 21 dwarfla 5 gunde 1 m e ulaşan bir para yaptim bence gayet hoş :))
tavsiye olunur. ayrıca Artizan olduğumdan tüm gun oturup nette gezerek para yapıyorum :)) Hiç öle çık yaratik kes farm marm uğraşamam walla lol[signature][hline]Betrayer
Sosyal ağlarda paylaş

fenasi:
şu dwarf işini anlatsana bana yaf. bende bi dorf açmayı düşünüyorum para kazanma olayı yüzünden.

ne yapıyorsun ne satıyorsun ? anlat bakkem :) bizde yolumuzu bulalım ufaktan :P[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 33 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
KaraTank of Gustin - Lvl 17 Human - Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...