Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

swg den bayanlara

DooMKaiseR

Öne çıkan mesajlar

Beta testi 22 Nisanda sona erdi. Pvp şu an yok, 2005de gelecek olan City of Villains expansionı ile kötü süper kahramanlar yaratılabilecek. Şuan oyunun publishi 1 ay oldu ve update 1 ile gelecek iyi şeyler var, tailorlar açılıyo, oyun içinde karakterinizin kıyafetini değiştirebileceksiniz.

Evet oyun 50$ ve aylık ücret 15$, zaten bu 15$ olayı bütün oyunlar için fix oldu.[signature][hline]Devvo Ki'yyst, Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

lol su an yok pvp ama swg deki gibi degil oyun ben acikcasi hic pvp aramadim 1.5 hafta oldu baslayala ki swg de pvp delisiydim. neyse arkadaslar suna bayiliyorum millet oynamadan aa bayar o fln filan diolar neyse bizden soglemesi aldigi puani hak eden bir oyun. ayrica her serverda 8 char acma olayi da baska bir eglence katiyor.[signature][hline]Msar Kariudo Of Eclipse Galaxy
Colonel Of The Imperial Troops On Dantooine
Co-Founder Of TURK Clan
Loyal Protector Of Hi'lal City
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle bir olay var NC soft insanların sıkılmalarını engellemek için ilk updatele beraber 3 yeni npc mob grup çıkarıyo.

Oyundaki seviyeniz güvenlik seviyesi olarak geçiyo ve güvenlik seviyenizle girebileceğiniz alanlar kısıtlı. Eğer çok zor bir alana girerseniz moblar çok güçlü olduğu için bir anda kendinizi hastanede buluveriyorsunuz. Doomkaiserin de dediği gibi oyunda pvp yok ama pvpyi arama ihtiyacı duymuyorsunuz. PvP olmadığı için de yardımlaşma playerlar arasında çok iyi.[signature][hline]Devvo Ki'yyst, Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 27 Mayıs 2004 18:25 tarihinde demiş ki:
guild kurarsanız adı MiT (men in tights) olsun...

Guildi kuracağımız zaman bunu konuşuruz, ama men in tights çoktan kapılmıştır. :) Ben paticikle alakalı bişey olmasından yanayım.[signature][hline]Devvo, Blaster-Magic, Justice
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...