Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kotalı insanlığa Age of conan Çözümleri

Bunises

Öne çıkan mesajlar

yukarıdaki gibi olmuyor fakat yani wow misali patchler ayri programlar halinde bulunamiyor ve oyun içinde sabit bir dosyada değiller bu yüzden şöyle bir yöntemi deniyeblirsin oyun bazen crash yiyip kendinden geçtiğinde de kullanabilirsin recover olarak:

1) oyunu yükle
2) patchleri yap
3) sonra oyunun klasörünü rar la ve cdye çek yada hard diskte kalsın.

oyunu tekrar yükleyeceğin zaman açarsın dosyayı sadece bir .dll dosyası eksik dyor bu dosyada directx dosyalarindan biri ismini google a yazdiğin an indirmek için gerekli link çıkıyor onu da kopyalayıp koyuyorsun rahatca oynuyabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla tam olarak bir alakası yok ama bende bir sorumu bu konuya sıkıştırmak istiyorum.

Oyunun orjinali 2cd diye satılıyor. Bu 2cd ye 14gb nasıl sığmış ? Yoksa bu oyun 2-3 gb çıktıda patchlerle mi 14gb haline geldi ? Boşuna 2cd age of conan almıyayım 50 ytlye?
Sosyal ağlarda paylaş

Demek istediğimi anlamadınız. Ben 14günlük trial denemek istiyorum ancak oyun 14gb olduğu için download edemiyorum. 15 ytl ye age of conan buldum onu alacağım ama 2CD diyor satıcı. 2CD nin içinden 10-14gb nasıl çıkabilir ? Bu cd dediği dvd mi yoksa ? Age of conan orjinal cdsinden bahsediyorum. CDden 2gb çıkacaksa boşuna 15 ytl verip cd almıyayım.

STANDART PAKET İÇERİĞİ:

Oyun (2 CD)
Kullanım klavuzu
....

Ayrıca kısa bir ek yapayım. CD Key kullanım klavuzundamı yazıyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Gene anlatamadım derdimi :D

Söyle diyim siz age of conan orjinal aldınız dimi ? İçinden neler çıktı ? 2 Dvd mi çıktı 2 cd mi çıktı ? Oyunu kurduktan sonra kaç gb patch yaptınız şimdiye kadar ?

Aralgamede paket içeriğine 2 cd yazmışlar.Ondan şüphelendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sphere said:
Demek istediğimi anlamadınız. Ben 14günlük trial denemek istiyorum ancak oyun 14gb olduğu için download edemiyorum. 15 ytl ye age of conan buldum onu alacağım ama 2CD diyor satıcı. 2CD nin içinden 10-14gb nasıl çıkabilir ? Bu cd dediği dvd mi yoksa ? Age of conan orjinal cdsinden bahsediyorum. CDden 2gb çıkacaksa boşuna 15 ytl verip cd almıyayım.

STANDART PAKET İÇERİĞİ:

Oyun (2 CD)
Kullanım klavuzu
....

Ayrıca kısa bir ek yapayım. CD Key kullanım klavuzundamı yazıyor ?

CD ile DVD aynı şekilde olduğu için hatalı yazmışlar. İlan'a değil, Orjinal kutunun üstüne bakıcaksın.
2CD dediği 2 Çift Katmanlı DVD.
Yani 2x700MB değil, 2x8.5GB'lık bir oyun çıkıyor.
Toplam 17GB gibi bir kapasiteye denk geliyor.
Oyun toplam 14GB yanlış hatırlamıyorsam.

2GB kurup geri kalan 12'sini internetten indirmiyorsun yani.
Sosyal ağlarda paylaş

veyr10 said:
yukarıdaki gibi olmuyor fakat yani wow misali patchler ayri programlar halinde bulunamiyor ve oyun içinde sabit bir dosyada değiller bu yüzden şöyle bir yöntemi deniyeblirsin oyun bazen crash yiyip kendinden geçtiğinde de kullanabilirsin recover olarak:

1) oyunu yükle
2) patchleri yap
3) sonra oyunun klasörünü rar la ve cdye çek yada hard diskte kalsın.

oyunu tekrar yükleyeceğin zaman açarsın dosyayı sadece bir .dll dosyası eksik dyor bu dosyada directx dosyalarindan biri ismini google a yazdiğin an indirmek için gerekli link çıkıyor onu da kopyalayıp koyuyorsun rahatca oynuyabilirsin.

peki benim sistemimde vista var, yedek alip bunu xp'ye yuklesem sadece o bahsettigin dosya ile is hallolmaz sanirim degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hiç denemedim fakat mantiken olmasi lazim çünkü 64bit vista kullanıyorum ben de ve oyunun yüklendiği klasör 32bit programlarin olduğu klasör yani oyun özel bir şekilde yüklenmiyor; bu yüzden düşünüyorum ki dediğin gibi yaparsan yine çalışır ama emin değilim sonra olmazsa bana küfür etme :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...