Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria Legion - Karak Norn - Destruction

beerdush

Öne çıkan mesajlar

kalith'im demo spamim haftasonu oyundaydım ama goremedik seni, yandaş marauder olarak.

brutality'den giderek gına gelmeye başladı bu arada.

en kral marauder buildi bu valla :

http://www.wardb.com/career.aspx?id=14#13:8872:0:0:9:544:29:8438:8432:8439:8428::::631:8450:8451:630

belki subvert str yerine, brute force olabilir bilemedim.

brutal buildim de şu aşağıdakiydi

http://www.wardb.com/career.aspx?id=14#0:0:13:680:9:544:29:8441:8432:8442:8428::::631:8450:8451:630

daha rr70-'yim o yüzden en üst skilli alamadım brutalityden. gerci mutated agressoru pek kullanamıyorum ama neyse bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

BlindArcher said:

Yeni patch ile o olay bitiyo sanırım bakariz. Şehir saldırısı sırasında, rvr açık olacak.

Beginning with 1.3.4 the Tier 4 RvR campaign will now reset when a Contested City enters the Captured state.
ehuhue yeni patch ile gelecek olay şu; order veya destruction karşı tarafın şehrini kitlerse(altdorf taken, ic taken) rvr acılacak.. Dolayısıyla patch cozum olmak bir yana, tam tersi kalıcı şehir kuşatmaları sağlayacak.. 24 saat siege olursa hic şaşırma..
Sosyal ağlarda paylaş

24 saat boyunca şehir kuşatması mı? rvr dahil mi? kulağa iyi gibi geliyor. tabi birde fii tarihinde 12 saatlik kuşatmalar ve farmlar akla gelince biraz tüyler ürpertici oluyor. :)

ha birde bu sorvegin denen set parcalarından almamızı sağlayabilir mi? sağlarsa set tamamlayabilir miyiz ki?
Sosyal ağlarda paylaş

dakro said:

24 saat boyunca şehir kuşatması mı? rvr dahil mi? kulağa iyi gibi geliyor. tabi birde fii tarihinde 12 saatlik kuşatmalar ve farmlar akla gelince biraz tüyler ürpertici oluyor. :)

ha birde bu sorvegin denen set parcalarından almamızı sağlayabilir mi? sağlarsa set tamamlayabilir miyiz ki?

bunların hicbiri bana iyi şeyler gibi gelmiyor ama sen sevinmişsin ilginc cidden
Sosyal ağlarda paylaş

senin üzülmende bana ilginç gelmişti mamafih belirtme gereksinimi duymamıştım.

evet sevindim çünkü aion denen felaketten geri gelince oynamak heyecanlı geldi. tekrar 75 rr'ın bir farkı olarak sorve denen armor'u görebilecek olmak heyecanlandırdı.

eski locklarıda hatırlıyorum ben bu oyunda. kamyonla server varken omg! k8p dest killed king zamanlarını gördüm ve o zamanlarda kolay değildi bu kadar king run.

ha hevesimi kursağımda bırakacak söylemlerin için teşekkürler. :D ha zaten sadece 1 ay deneyeceğim iş yoğunluğundan zaten oynayamıyorum. ha ne olur dizi izlemeye devam ederim o olur. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ara sıra bakıyorum neler yapıyorsunuz diye. Ali aion'dan kurtulmana sevindim :) Ben de wow a başladım abi şimdilik eğlenceli gidiyor. Sonrasında ne olur bilmiyom da, war'da chosenları hali nasıl hala order'ın bütün tankları destronun bütün tanklarını kesiyor mu :) ben orda oyundan baymıştım. Chosen vs IB KOTBS SM yapmıştım prot gittiklerinde hiçbir şekilde kesemiyordum adamları eheh hala aynı muhabbet devam ediyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

çosın oyunun en güçlü ofansif tankı açık ara, ib'nin de ötesinde. bundan ötesi zaten mdps dmg'si.

güzel diyosun da chosenla tek tekte ib kotbs ve sw alman baya zordu o yüzden soruyorum. Aion ciktiginda birakmistim oyunu o zamandan bu yana değişen bişey oldu mu?

Durumu özetlemek gerekirse;
Chosen vs

Iron Breaker fail
Knight Of The Blazing Sun fail
Sword Master fail
Which Hunter dengeli - genelde fail
Shadow Warrior fail
Archmage fail
Bright Wizard genelde success - arada fail
Engineer dengeli - genelde fail eğer çekip bomba patlatırsa
Rune priest dengeli - ama kesmesi çok uzun olduğundan keyifsiz
Warrior Priest dengeli
White lion success
Slayer success

durum böyleydi şimdi durum nasıl? Bu pvp leri 2 şekilde de denemiştim 2 Hand veya One Hand & Shield ama nafile
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...