Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Argent Tournament hakkında..

iesquire

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar 3.1 ile gelen bir event var. Oradaki daily questleri yapıyorum ve görünen ne kadar quest varsa yaptım. Ama etraftaki oyunculara bakıyorım at üzerinde oradaki areneda bekleyen atlılarla savaşıyor bişeyler yapıyor ama ben onlarla bi duel filan yapamıyorum. Eksik yaptığım birşeymi var yada onlarla dövüşünce ne oluyo devamında ne kazanıyorum? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
O dailyler argent tournament repi değil de başka biyere rep veriyo galba ya.

The Sunreavers.

Dailylerden biri sana Horde Lance almanı ve stridera binip arenaya gitmeni istiyo. Orda 3 duel yapıp kazanmalısın tamamlamak icin. Lance'ini faction kampının girisinde sag ve sol taraftaki silah raflarından alıyosun. Mountlar da hemen kampın yanında zaten.

Ayrıca bir achievement var, tüm valliantlara karsı duel kazanmanı isteyen. Eger bunu yapmak istiyosanız questi vermeden hepsi ile duel yapmalısınız. Questi verirseniz aynı gün tekrar duel yapamıyorsunuz.

Ben çok sevdim bu turnuva alanını, şirin olmuş. Müzikler falan da şahane.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
toggie said:

Ayrıca bir achievement var, tüm valliantlara karsı duel kazanmanı isteyen. Eger bunu yapmak istiyosanız questi vermeden hepsi ile duel yapmalısınız. Questi verirseniz aynı gün tekrar duel yapamıyorsunuz.

bi soraki gün yapılabilio dimi ama?

daily q hergün alıyosun ben pri ile darnadan alıyorum q leri 25 item istiyor bi q ilk gün duel q i yapamamıstım. 19 adet oldu item 25 yapınca onu yeni q mi acılıcak ?
Sosyal ağlarda paylaş

Valiant olduktan sonra npc'lerle dual yapabilirsin. Aspirant'ken player'larla dual yapabiliyorsun hatta bunun icin bir de achievement var. Valiant olduktan sonra Grand Melee quest'ini al git sira sira tum faction'lara ait NPC'lerle duel yap hepsini yen, bunu da achievement'i var yukardaki arkadasin dedigi gibi. Aspirant iken Valiant olmak icin 15 tas lazim, Valiant iken Champion olmak icin de 25 tas lazim. Champion olduktan sonra Black Knight'i kesebiliyorsun daha once questini yapmissinizdir iceriden, son asamasi Champion olunca aciliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Playerla kapısması falan zevkli de quest yapmasını sevmıyorum.

Ne gıbı faydaları var buranın questlerını tamamlayınca.Gordugum kadarıyla naxx 10 sevıyesınde ıtem rewardları var.Birde mount verıyomus sanırım.

Playerlar ıcın duel e baslamadan Shiled i 3 leyın sonra duel de bolca charge ve rakıbın shıeld ını azaltın sızın shıeld bıttıkce de tazeleyın.Bu sekılde hızlı olursanız pek yenen cıkmıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Darti said:
Playerla kapısması falan zevkli de quest yapmasını sevmıyorum.

Ne gıbı faydaları var buranın questlerını tamamlayınca.Gordugum kadarıyla naxx 10 sevıyesınde ıtem rewardları var.Birde mount verıyomus sanırım.

Playerlar ıcın duel e baslamadan Shiled i 3 leyın sonra duel de bolca charge ve rakıbın shıeld ını azaltın sızın shıeld bıttıkce de tazeleyın.Bu sekılde hızlı olursanız pek yenen cıkmıyo.
karsının shieldini kır chargela
title var sanırım bide sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

@Madcat

Canını fazla sıkma. Binek almak için gereken badgeler kendi ırkınında champion olmadan önce toplanmıyor. Binek için gekren 100 badgei toplayana kadar da diğer factionların hepsine champion olursun. Sanırım ozaman diğer vendorlarıda kullanabileceğiz(umarım). Bende stormwindin at bineğini beğenmiyorum. Çok mal bir görüntüsü var. Gnomeları mekanik kuşu o binek yanında çok güzel kalıyor.

Badgeler baya az. Gün de en fazla 5 tane alınabiliyor. Tek iyi yanı her quest başına verilen falzadan 10g veya kendi fanctionınıza 4x250 rep.
Sosyal ağlarda paylaş

champion oldum ben, öbür factiona geçtim bide banner aldım 15 badgele ama çok dandik ehe geri verdim vendora. bineklerde aynı zaten o ırkın normal binekleriyle, az biraz renk farklı oda sayılmaz zate. ben tabard alcam sanırım bitek

yanımıza verilen argent squire çok geyik bişe :P
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

ben hepsini dövmüştüm gelmedi bir sırası falan mı var acaba. achievement'ın adını yazabilir misin?
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:
toggie said:

ben hepsini dövmüştüm gelmedi bir sırası falan mı var acaba. achievement'ın adını yazabilir misin?

Lance A Lot
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...