Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom'a dava açıyorum!

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

hattını aktarabiliyorlar baska bi yere ama tabii ÇOOOOOOOOOOK nadiren yapıolar bunu bi arkadaş 2 aydan fazla süre uğraşmıştı sonra kendileri , sizi gayrettepeye alıyoruz bir test edelim dediler (telekom genel merkezinden cıkan hat) düzgün kalınca da tamam böyle olsun dediler (avcılara bağlı normalde bölgesi)
Sosyal ağlarda paylaş

Sözleşmelerde yer alan maddeler var, garanti edilmemesi, teknik aksaklıklar ve yanlış hatırlamıyorsam bölgedeki kullanım yoğunluğuna fln atıfta bulunan maddeler gibi.

Mahkemede de bilirkişi fln atanır ama hem yukardaki maddelerden hemde DL hızı yüzünden kaybedersin (adam reklamında yada sözleşmede ping süreleriyle ilgili birşey demiyor sonuçta, vaad edilen şey DL hızı).

Üzgünüm, eskiden olsa devleti devlete şikayet edemezsin derdim ama bu herifler devlettende baskın çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz bilgi vereyim arkadaşlar.

sikayetimvar.com sitesine bir şey çıkmayacağını bile bile mesajımı bıraktı, üstü kapalı da tehdit ettim biraz; sorun giderilmezse avukatım aracılığıyla mahkemeye gideceğim vs. diye.

2 gün sonra telefon edildi, muhtemelen ttnet genel merkezinden. Eleman abartmıyorum yarım saat bilgi verdi ve eve ekip geleceğini söyledi, cidden de o akşam az biraz bilgili bir ekip geldi, kabloları tek tek kontrol ettiler, ping testi dahi yaptılar.

Neticede sorun şu anda giderilmiş gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...