Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Druid

Mad_Wolf

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:
Eveet yeni bir spec arıyorum. Maksat Bg heal yani healer olucam ama agac seklinde healerlık hosuma gitmiyor BGlerde o yuzden bana normal seklimdeyken Bglerde max heal saglayacak ve elbette gerektiginde dps yapabilecegim bir spec lazım. DPs derken 1vs1de adam kesmicem ama kalabalık ortamda aradan vurabileyim falan ama maksat heal aslında :P

buyrun burdan yakın hehe

restokin istiosun :D

ben deneyimli arkadaşlara bırakcam sözü bu durumda :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Gene bi spec ihtiyacım oluştu hemde bilgi lazım.
Öncelikle sadece BGlerde kullanılacak %95 cat form ağırlıklı bir PvP spec tavsiyesi lazım.
Gelelim sorulara:
1. Statlar nasıl olmalı yani full agility gitmem hata mı olur veya full str falan filan.
2. Feral PvP için min %? hit lazım
3. Hangi gemleri tavsiye edersiniz (ki bu sorunun ceavbı zaten 1. soru ile alakalı)
4. Gank rotasyonu nasıl feral cat için? Elbette gözüme kestirebildiğim hedefler veya dusuk LvLlar için soruyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

arada bear form a da geçeceğini düşünerek şöyle yaptım ama tam yetmedi galiba :D

http://www.wowhead.com/?talent#0ZxGGscrdceRuIuAz0x

pvp için statlara armor penetration da eklemen lazım benim bildiğim, ama genel bazda gemler agility sta resilience olarak dengeli dağılmalı

hit minimum 170 180 olsun çok feral oynamadım wotlk de ama?

prowl - pounce - mangle - rip - bear form - bash - cat form - mangle - maim - mangle - rip - rip -

die gidio

bu şekilde önce pounce sonra bash sonra maimle stun lock da tutabiliosun targetı bayağı bi süre

(şimdi sözü gerçekten deneyimli ferallere bırakıp yanlışlarımı görmek istiorum)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...