Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Druid

Mad_Wolf

Öne çıkan mesajlar

http://www.wowhead.com/?item=45952

Bu HAYVANLIK nedir peki?

said:
Furious Gladiator's Greatstaff

Binds when picked up
Two-Hand Staff
391 - 587 Damage Speed 2.00
(244.5 damage per second)
(2655 feral attack power)
[large]+224 Agility
+192 Stamina
Red Socket
Blue Socket[/large]
Socket Bonus: +12 Attack Power
Durability 120 / 120
Classes: Druid
Requires Level 80
Equip: Improves critical strike rating by 70 (1.52% @ L80).
Equip: Improves your resilience rating by 85 (1.04% @ L80).

Abi Algalon'da yok böylesi, nedir yani endgame tanklamak için illa 2200 Rating mi kasıcaz.
Bokunu çıkardı Blizzard işin.
Sosyal ağlarda paylaş

İşin komiği, Ulduar'da denk silah yok, dengi geçtim Ulduar'da Origin of Nightmares'den iyi tank silahı yok Druid için.

Zaten enchant falan da koymadılar druide, diğer 3 tanka BladeWard gibi abartı birşey geldi, biz hala ezik Mongoose ile takılıyoruz.

lmao, homogenizing the itemization, w2g Blizz.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Daha ulduardan düşen 239 level druid staffı bulunmadı. Bulununca o staff bunu PvE açısından ezecektir merak etmeyin. Hard mode'lardan birindedir kesin.

Algalondan falan düşeceğini sanmıyorum, en fazla keeperlardan düşüyordur.

Bütün itemleri datamine ettiler? En son bulunan silah Algalon'dan, mage bıkı.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
İşin komiği, Ulduar'da denk silah yok, dengi geçtim Ulduar'da Origin of Nightmares'den iyi tank silahı yok Druid için.

Zaten enchant falan da koymadılar druide, diğer 3 tanka BladeWard gibi abartı birşey geldi, biz hala ezik Mongoose ile takılıyoruz.

lmao, homogenizing the itemization, w2g Blizz.

boşa ağlama blizz tankları aynı seviyeye çekicez dedi lol
Sosyal ağlarda paylaş

@Gangren

Adamlar ulduara 800 item koyduk dediler bulunan item sayısı 500 olmadı daha yani daha yüzlerce item var ulduarda. Zaten incelerseniz her bossun loot table'ında anarmol tuhaflıklar var, sürekli aynı itemler düşüyor bosslardan. Çeşitlilik falan göremiyoruz naxx'taki gibi.

Yani bosslardan özellikle hard mode'lerdan her boss için 10larca yeni item düşecektir. Başka türlü 800 itemi nereye sokmuş olabilirler. Algalondan 200 farklı item düşecek hali yok.

Dworgian said:
Free, sana öm attım iplemedin, burdan bişi sorim, sen miydin "merak etmeyin blizz nerflediği armor ı kompanse edicektir" diyen

Bana ÖM attım dediğin, Pure dps konusununu uzatma diye attın bende uzatmadım :), başka mesaj gelmedi senden.

Evet ben "blizzin nerflediği armoru bir şekilde druid tankları diğerleri karşısında ezilmeyecek şekilde bir düzene sokacaktır" diye savundum.

Ki MT'miz druid hiçbir eksiğinide görmedik daha, hatta warrior ve paladinler block mekaniğindeki saçmalıklar yüzünden druidlerden kat kat fazla ağlıyor boss karşısında. Ben druidler hiç fena değiller.

DK'lar biraz fazla CD'ye sahip olduğu için avantajlılar bu aralar ama tanklar arasında uçurum olduğunu iddea eden ben görmedim. Her tank başka konularda en kötünün kendisi olduğu konusunda ağlıyor, bu bile bana ortamda bir denge olduğu izlenimi uyandırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu. benim demek istedigim ne kadar ninja olunabildiği değil abicim sus bi sen :D

adamın guildi öyle bi guild ki bi druid için tam dream guild yani. bütün hybridlerin her türlü t7.5 la gezdiği, mt druid olan ve imba olan ve hatta abartıp warriorların paladinlerin ağladığı fln bi guild.

hani böyle bi rüya görsem öyle mutlu uyanırım ki o derece.

edit: typo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...