Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Office Space

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Basligini arattim bulamadim. Izlemediyseniz siddetle tavsiye edecegim bir film. Konusu oyle cok zor veya derin degil, tarihin en iyi komedisi de degil belki ama yine de en sevdigim filmlerden birisi. 1999 yapimi ve ilk ciktiginda babamla sinemada gitmistik o gun baska film olmadigindan, o zaman da begenmistim ve hala begenerek izliyorum.

Konu 1999 da bir yazilim sirketinde olup bitenler. Filmin diyaloglari falan bayagi eglenceli ve bir kac kilit, kult sahnesi vardir. Ofis komedilerin babalarindandir ve 99 yilina ait bir cok nostaljik ogesi de vardir (mesela floppy disklere kaydedilen belgeler, spreadsheetler).

Izlemediyseniz izleyin, film gayet iyi. Tanidik oynayan yok pek, Jennifer Aniston disinda :P

trailer:

Sosyal ağlarda paylaş

eet, tanidik var aslinda bayagi, neyse... film tam chillax filmi iste, otur izle hoscana bi iki saat gecsin. Oyle buyuk sanat eseri beklemeyin, ama dedigim gibi, ofiste calisanlarin alacagi cok sey var filmde. Paper Jam errorlar, cuma aksam 5 te "haftasonu gelsen super olur" diyen patronlar... hersey basima geldi valla :P

bu arada soundtrack cok iyi.

"Damn it feels good to be a gangsta..."
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
salak salak yeni tanıştığım biriyle konuşurken en sevdiğin film hangisi diye sorunca bu filmi söylemişti ben de merak edip izlemiştim o günden beri çok severim hep başroldeki adamın girdiği hipnotik durumda kalarak yaşamak istemişimdir olmuyo ama...

*cries*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...