Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılmazlar Tekstil Sunar : Playoff 2008-2009

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Ben önümüzdeki 3 maçtan umutluyum. Bu maçta sadece shard ve 2.yarıda hedo öne çıktı. rafer, jj, d12 resmen durdurdu orlando yu. 4. çeyrekte lee 9 saniye kala 1, birde .6 kala kaçırınca, ot de jj bomboş üçlük arkasına basit to ile verdiler maçı. d12 zaten to makinesi gibiydi. Orlando da ve serinin kalan maçlarında bu kadar kötü olmarını beklemiyorum, o yüzden en 2 maç alır diyorum orlando. Sonrası la in morali bozulursa, orlando şampiyon, ama phil ve kobe çoooook tecrübeli izin vermezzler gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi alstona bisi olsa ne bilim ters dusse sezonu kapatsa bi insan evladı zarar gordu diye hic uzulmeyecegim bi durum,

hido mest etti, uykusuz kaldıgım her saniye helal olsun, sadece verdigi sapka degil 4. ceyrek ve uzatmaya bakın kac Kove vs Hedo da kobe ne yapmıs ? potayımı gormus ? hep yaptıgı gibi ben bi zıplayayım havada zaten 28 saniye kalıyom orda bisi bulurum modunda jump shotlara kalkıp anam bu herif gene geliyo diyip cok zorlama TO dan donen passlar falan falan 1 kez drive edip basket attı 1 kez de gasol a yaptıgı assist var,

ve evet hido ya yapılan savunma cidden cok sert ti ki arada hido ya birde hucum faul caldılar sac bas yolmaca, son pozisyonda zaten gasol cembere vuruyor, direkt basket mac biter 1-1, ha oncesindede oldu vs demeyin onların hepsi telafisi olan seyler bu sut son sut .6 yok telafisi, hakemler rezaletti orlando aleyhine,

eger d12 biraz oynarsa seri 2-3 e gelir ve bence LA deki 2 mactan birini alır, 2-3 un psikolojik baskısını kaldıramazlar bence ...

hido nun seyrettigim en iyi macıydı :

4. ceyrek : hido top tası , hido oyun kur, hido assist yap, olmadı hido topu kullan, tamam sonra don geri hah tamam burdada kobe u savun, eh yok eben van gandi ...
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Ben önümüzdeki 3 maçtan umutluyum. Bu maçta sadece shard ve 2.yarıda hedo öne çıktı. rafer, jj, d12 resmen durdurdu orlando yu. 4. çeyrekte lee 9 saniye kala 1, birde .6 kala kaçırınca, ot de jj bomboş üçlük arkasına basit to ile verdiler maçı. d12 zaten to makinesi gibiydi. Orlando da ve serinin kalan maçlarında bu kadar kötü olmarını beklemiyorum, o yüzden en 2 maç alır diyorum orlando. Sonrası la in morali bozulursa, orlando şampiyon, ama phil ve kobe çoooook tecrübeli izin vermezzler gibi.

abi 2 maçtır aynı şeyi söylüyorsunuz orlando bundan sonraki maçlarda bu kadar kötü olmaz diyosunuz. yapmayın etmeyin alla aşkına, asıl lewis her zaman bu kadar iyi olamaz. 2. çeyrekte maç kopacaktı lewis insanüstü atmasaydı ki kobe oynamıodu ona rağmen orlando dağılcaktı. dünkü maç buralara geldiyse sorumlusu lakers'ın faul problemi yaşamasıdır. savunma yapamadılar. lakers savunmasını yapınca orlando cevap veremiyor çünkü tek seçenekleri var hep aynı oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

dreagloth said:

abi 2 maçtır aynı şeyi söylüyorsunuz orlando bundan sonraki maçlarda bu kadar kötü olmaz diyosunuz. yapmayın etmeyin alla aşkına, asıl lewis her zaman bu kadar iyi olamaz. 2. çeyrekte maç kopacaktı lewis insanüstü atmasaydı ki kobe oynamıodu ona rağmen orlando dağılcaktı. dünkü maç buralara geldiyse sorumlusu lakers'ın faul problemi yaşamasıdır. savunma yapamadılar. lakers savunmasını yapınca orlando cevap veremiyor çünkü tek seçenekleri var hep aynı oyun.

lakers ın uzunlarının faul problemine girmesi lakers ın avantajına oldu, faul sorunu yasandıgı icin odom girdi, hayvanlar gibi de oynadı ...

evet orlando nun gasola birsey yapması lazım...
Sosyal ağlarda paylaş

Orlando geçen sene battie yokken, gerçek pf miz yok diye shard ı 4 e çekti. battie sakatlıktan önce fena değildi ama dönüşü baya kötü oldu. Sakatlanmadan önceki hali olsa heralde 20+ dk yi çıkarırdı. O pozisyonun eksikliğini hala çekiyorlar, shard ne kadar gelişmiş olsada çok kısa kalıyor, bide gasol kurt ve aktiris bir kişilik tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...