Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük,

uykum var, moralim bozuk gibi, motivasyonumda -lerde galiba. kılımı kıpırdatasım yok valla. Imbalanced datasetlerle classification yapmaya çalışıyorum, berbat sonuçlar çıkıyor tabii ki. Çözüm hakkında fikri olan pati var mı? (5800 küsür negatif, 200 küsür pozitifim var sadece)

Ayrıca bilgisayarım dandik, bişeyi iki saatte yapamıyo sinirlerim bozuluyor.

Öf bugün bitsin. Bitsin iyi hoş da benim çarşamba gününe kadar bu işi çözmem lazım 1 günüm kaldı nerdeyse.

Eöö öyle işte. Dün son dakika kararıylan paticik buluşmasına gittim bu arada, selam :p iyiydi ya baya güldük eğlendik.

Aha işte iki saattir beklediğim program da kilitlendi, fırlatıcam bilgisayarı olacağı o.

Ayrıca bazen kendi projemi yürütecek kadar gelişmiş olmadığımı düşünüyorum. Aklıma hocanın yaparsın merak etme diyişi geliyo. Bi hoca öğrencisine neden öğrencinin kendisinden daha fazla güvenir ki?!

Öf neyse bi kapatalım şu programları falan.

Dingil bilgisayar.
Sosyal ağlarda paylaş

hödük herife yine ulasamadim. ilginc, cok ilginc.
bu kadar mi mesgul olunur be, madem stajyere ihtiyacin var 5 dakkani ayir ara.
saygisizlik yaptiklari. 1 haftadan fazladir peslerinden kosuyorum. bi daha da aramam. cep telefonumu biraktim o arasin.

oof sicaktan nefret ediyorum.
yelkenlide olmadikca cekilmiyor hic bi tatil ve yaz.
anamlar bodrumda fink atsin biz burda kokusmus münihlerde küflenelim.

oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

sana epeydir yazmıyormuşum günlük yeni fark ettim, zaten bu yazmadığım sürede o kadar büyük değişimler oldu ki geri dönüp okuduğumda çok şaşırdım.

Ne dertlerim varmış, neleri atlatmışım, kimler geçmiş hayatımdan dedim...

Geçtiğimiz cumartesi çakı gibi delikanlı olan dedem vefat etti günlük, herkes toplandı, konuşuldu,hasret giderildi. O'nu andık, hiç kötü anımız yokmuş onla, hep iyi hatırlayacağım bitanecik dedemi...

Bide 9 aydır düzenli bi ilişkim var günlük, uslandı bu gönül artık onunla, çünkü onu çok seviyorum, anlatamayacağım kadar çok. Hem o da her fırsatta sevgisini gösteriyor. Daha ne isteyebilir ki insan zaten?

Hayatta yarın ne olacağımızı bilmezken, onun sayesinde çok da tozpembe bakıyorum hayata, doğru kişiyi buldum, kırmak, üzmek istemiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
bugün izin almicam vazgeçtim. hastayım hala ama olsun. burda perişan bi şekilde çalışmaya devam edicem ki gözlerine gireyim sdkl. boğazım daha kötü oldu, gece de yağmur ve gök gürültüsünden uyuyamadım. hala korkuyorum evet, çocuk gibiyim. :/ gece o yüzden kalkıp telefonla konuştum 45 dakika kadar. sabah 4'te sayemde çok canımcık arkadaşım ve annesi abartısız 10 dakika kadar kahkaha attılar. gök gürültüsünden korkmamdan değil ama (a). bütün gece benle testis geçtiler ama başka konulardan. biraz canım sıkıldı ama güldüm ben de skldf. bugün işten izin al da eve gel temizliğe yardım et dedi annesi. gelin gelcem size dedim çünkü sdfkls. 3o yaşında ama dedim, ben buruşuk gelin istemem dedi. PES. bi kere anne tarafım kaç yaşında olursa olsunlar yaşlarını göstermezler. buruşup kırışmıyolar da. ben de onlara çekmişim. kızdım ama belli etmedim skdlfş. beni kızdırıcak bi kaç bişey daha söyledi ama sallamadım. sallamıyo havalarına büründüm yani. napiyim NE DİYON LAN mı dicem sfdkls. onun dışında tatlı kadın ama, gülüşü de komik. bi gün tanışmaya gidicem.
izin konusunu tekrar düşünmeye başladım. şu yazıyı yazana kadar fenalaştım yine ahaha.
haber vericem merak etme. muc
Sosyal ağlarda paylaş

günlük evde kertenkele var. kertik. onu kovaladık hep, gelmedi. bi de sadece ben görüyorum o görmüyo böyle yalancı gibiyim ahah. abimin en sevdiği ayakkabılarını pembeye boyadım. neyse ki çok kızmadı. şimdi tekrar beyaza döndürmeye çalışıyorum. gözüm seğirmeye başladı yine. simit yicem. öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, akşam üzeri abime kız istemeye gidicez. İçim bir garip, neredeyse tüm arkadaşlarım ya abisi ya ablası en olmadı kuzeni bu yaz evleniyor ya da nişan söz modunda takılıyor, üzerimde gereksiz bir mahalle baskısı var noolcak lan evlenecek miyim, evde mi kaldım nooluyor amk şeklinde. Hava çok sıcak, nemde sıfır neredeyse pişiyorum, üstüne burada ice tea de yok kaldım nestea ye, bu gidişatı hiç iyi görmüyorum günlük. neyse hadi hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yoruldum artik cocuk bakmaktan ama en az 1 hafta daha burdayim. cekip gidersem vicdanim sizlar, anamin cenesini de cekemem.

neyse ki kuzucuklarimi seviyorum.
essek sipasi serra 3 kere denememe ragmen uyumadi, ve gece yarisi agzima sicti bildigin bacak kadar bok. uyandi, uyutmadi.
simdi de disari cikcaz diyo ablam.
meheheee. bisi de diyemiyorum.

ders caliscam dedim, ki caliscam evet öle söz verdimdi kendime.
görcez görcez.
staj yerinden hala bi haber yok 10 gündür.
komik olmaya basladi.
bi de niye buraya yaziyom durmadan bilmiyorum da
amaaaaaaaaaaaaaaaan wow oynamayi özledim zaten.
laptop almak istiyom bi de sony vaio iyi olurdu.
bi de dün pizza yedigim icin, bugünü sadece salatayla geciriyorum. cok fenayim.
bi de.... uyumak istiyorum.
bi de. bi de bideö.eööööööööö

EVDE OLMADIGIM ZAMAN RAHAT EDEMIYORUM YA OF.
Sosyal ağlarda paylaş

GÜnlük, aldık kızı abime, bu teriminde hastası oldum bugün. Selin'in selamı var dedim dedemin sözünü kesip, direk sorgusuz sualsiz verdiler kızı. Baya ucuza kapattık yani, Selin'e buradan da teşekkürlerimi iletiyorum, o olmasa %3.75 ekstra puanı nasıl alırdık. Tanrım sen Selin'i bize bağışla. Amen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...