Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük dün akşam pizza yerken boğazımı kestim. böyle boğazımın içine bi sıyrık atmış pizzanın bi parçası, hala acıyo yutkunurken filan, çok kıl bi his sdf.

bi de şu "az uzanayım" diyerek sabah ağzım yüzüm kaymış şekilde uyanmaya son vermeliyim, düzene filan girmeliyim, vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

çok acıktım. :/
sabahları kahvaltı edemeden çıkıyorum evden. bugün sabahtan beri yaptım bişeyler. şimdi 10-15 dakika dinleniyoruz işte. sonra tekrar devam edicez. 2 gündür uykumu alabiliyorum, onda bi problem yok çok şükür. 1 saat 15 dakkam kalmış karnımı doyurmaya.
akşam bi yere çıkmayabilirim belki veya taksim'e de çıkabilirim. gelecek telefona bağlı yani. ay çok çok çok açım. öptüm günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlüks,
çok mutsuzum birazdan ayakkabı almaya gidicem staj için.
öf yea iğrenç.

nese ben yine eski taktiğimi uygulayayım,cmt günü klasik gidip mülakatta bi inceleyeyim etrafı ona göre yavaştan dönerim özüme ahuah.

saatlerce dolaş asla istediğin gibi bişi bulama ben bu senaryoyu biliyorum.hadi,bulurum da hemen gelirim umuyorum çosıcak.

bay.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
devrim hanım toplantıdan çıksa da 15 dakika erken çıkmak için izin alsam.
çıkınca eve gitcem. sonra hızlıca duşa. sonra giyincem hemen. sonra fırlicam dışarı. nişantaşı'na. hayatımın manasıyla buluşmaya. yani daha tam hayatımın manası olduğundan emin diilim ama o yolda ilerliyo wihi. ^^
taksim yalan oldu, paşam çok üşengeç. nişantaşı ona daha yakın olduğundan orayı tercih etti. iyi de oldu aslında taksim pis, çirkin, leş. düşünüyorum ama nerde içebiliriz ucuza diye sdfjk. belki fal baktırırız yine beraber hahaha. düşündükçe hoşuma gidiyo, özledim çünküm. bi de Denali - Surface öldürüyo beni yeminlen. aşığım şarkıya.
hadi bi çişimi yapiyim sonra ufaktan toplanmaya başliyim ben. erken çıkamicam heralde. öptük.
Sosyal ağlarda paylaş

ah be..

bi azı dişi var bende.. düşmana vermesin öle diş. hep sorun oluyor kendisi. şimdi %80'i dolgu olan dişin kalan %20lik kısmının yarısı kırılıverdi yimegh! yerken.

yok çok yakında da yola çıkıcam. şimdi dişçi mişçiye ayıracak zaman da yok. bakıyorum bakalım ağrı yapacak mı? yıldız çıkartacak mı?

hmm evde abartırsam 10000 adet falan ieee1394 kablosu var. dedim kameraya takayım da ne var ne yok atayım.. nah var kablo.. bilgisayar dolabının altından girip mutfak dolabından çıktım. buzdolabına bile baktım geçerken ve bi sprite aldım. ama yok. ne sıkıcı..

alışverişten nefret ediyorum. çok sıkılıyorum.. bi de alışverişe çıktım. peh
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun dasaaa, kablosuzluğun acısını iyi bilirim.

kardeşim mp3 playerımın kablosunu alıp sıvışmış evden. iki kere arayıp küfür içeren sözler söyledim, üçüncüde YARIN ONU SAPASAĞLAM GETİRMEZSEN... içerikli tehdit dolu bir cümleye başladım. çok mu fazla tepki verdim diye hala düşünüyorum.

zaten bu aralar stajdan dolayı çok sinirli ve hayata tepki doluyum, üzerime gelmeseydi. kapıdaki aptal güvenlik görevlisinden koruyor beni o müzik, o adam tipten rahat 20 yıl yer bence, gıcık.

insanları nasıl pis yargılıyorum of.

yeter ya sektör değiştireyim ben olmayacağım turizmci. ne olsam ne yükseği yapsam da atsam kendimi sektörden ya. OF.
Sosyal ağlarda paylaş

ne boktan bi gece, ne boktan hadiseler.

münihi seviyorum onu farkettim, cok güzel sehir. yasanilasi.
staj icin hala aramadi adam, baska birisini mi buldu, cok mu mesguller bilmiyorum da arasana insafsiz!

icimden bi his olmicagini sölüyo zaten de, artik bazi seyleri astigim icin kendimce, üzülmem. gercekten de bazi seyler olcagina variyo falan. yok yea kaderci diilim.

ama COK BOKTAN BI GECE delirdim, üzüldüm falan.
niye yaziyorum buraya, onu da bilmiyorum da. bazi ibnelere sinir oldum.

cok yoruluyorum burda veletlerle, eglensem de nasi dayancam bi kac hafta daha bilmiyorum. öte yandan da eve dönsem korkarim simdi galiba sanirim?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...