Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

meh

So you no longer care if there's another day
I guess I have been there, I guess I am there now
You knew what you wanted and you fought so hard
Just to find yourself sitting in a golden cage
In a golden cage

So of course I miss you and miss you bad
But I also felt this way when I was still with you
Yes of course I miss you and miss you bad
But I also felt this way when I was still with you

This city's no longer mine
There's sadness written on every corner
Each lover was made to sign
Now I hear them calling me over and over

iyi geceler
Sosyal ağlarda paylaş

bir iş gününe bu kadar mutlu başladığım için kendime hala inanamıyorum günlük. 1de yatıp 6 buçukta kalkmama rağmen uykumu çok güzel aldım. dün beni mutlu edicek bi kaç olay olduğu için bu kadar neşeliyim heralde. bişeylerin düzeldiğini hissediyorum. bi de sonunda farklı bi iş yapıcam bugün. arşive inicez. daha hiç görmedim ama hayal edebiliyorum. kesin kocaman bi odadır. dün akşam da arkadaşımla yemeğe çıkıcaktık yalan oldu. iyi ki yalan olmuş ama. EHİH ^^ boğazım ağrıyo biraz, çay koydum. dün bütün gün de çay içtim ama yumuşatamadı boğazımı. ilaç da almıyorum. dün kardeşimle konuşamadık günlük. ne durumda merak ediyorum. bi ara msne girip "slm" yazdı ama sonra düştü, bidaha da giremedi. telefonla aradık açmadı. keyfi yerinde heralde baya. 2 gün önce de üniversitenin havuzuna girmiş falan hasta hasta. aptal çocuk ya. çok özledim =/
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük; saat 9 da iş başı yapmak artık cok zor geliyo. evet gece geç yattığım için uykumu bi türlü alamıyorum.

Bu arada dün cok eskilerden biri ile konuştum. gece 2 ye kadar muhabbet ettik. eski günleri hatırladım da, çok safca masum ve cocukcaymıs günlük sdfsf. lise dönemimi inatları ve espirileriyle katleden insandı o <3 yirim
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat falan uyumuşum be günlük. çok fena dertliyim bu günlerde. havalar sıcak, arkadaşlarım uzaklarda, kaldım sap gibi evde. üstüne bir de 2-2.5 senedir tatmadığım, nasıl olduğunu unuttuğum bir hissin verdiği dertler geldi, onun üstüne bir de uzun mesafe olayı eklendi. ufak bir şarkı kesitiyle veda etmek istiyorum sana günlük:

walking down this rocky road
wondering where my life is leading
Sosyal ağlarda paylaş

Günlerdir dışarı çıkmıyım diyorum ama hergün dışardayım hergün kafam güzel günlük.

7/24 aynı muhabbet.

Gözümü açtığım andan kapadığım ana kadar...
İyi hoş güzelde arada bi dinlenmek lazım, bugün işte, o gün. Dayanabildiğim kadar evde duracağım.

Umarım bütün gün dayanırım.
Tatil öncesi bi enerji depolamam lazım artık. Kimse aramasın beni, yokum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

of günlük of;
sıcaktan mı yoksa günün yorgunluğundan mı bilmiyorum;bu saate çok garip hissediyorum..
başım sanki ağrıcakta;ağrımamak için direniyor..bi yandan zonkluyor..içinde biri zıplıyor sanki.. (:D
neye elimi atsam sıkılıyorum;herbişey çok sıkıcı geliyor,yapmak istemiyorum..
ki bundan şikayet edicek mecalim bilem yok;bu benim için çok şaşırtıcı birşey :D
naapsam;
uyusam mı ne..
Sosyal ağlarda paylaş

kuzucuklarima kavustum ama yoruyolar sipalar beni baya.
staj icin de hala bekliyorum herif arayamadi bi türlü, neese bekleriz.annemleri de bugün yolcu ettik, iyi bi tatil gecirirler umarim. o diil de kiskandim, keske gidebilseydim ben de mühü.
ablam annemler dönene kadar münihte kalmami istiyo da, bakalim nas yapcaz.
herangi bi gelisme yok ama, olur olur.
hayh serra uyaniyo ikide bi, kosuyom asagiya.
teyzelik zor is be üstat.
öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...