Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlük;

kapın her çalındıkça o mudur diyeceksin
beni kaybettin artık sen çok bekleyeceksin
hele bir yalnız kal da nasılmış göreceksin
beni kaybettin artık sen çok bekleyeceksin

hiç ama hiç uymasa da bana sevdim lan şarkıyı, durduk yere saykoya bağladım ahaha

ha günlük unuttum;

cuma akşamı bebeğem tatile gidiyoi alanya'ya. Dün buluştuk, tatil bi hafta, tatil dönüşüne kadar görebilitem yok. Çok acıklı nan.

Gelsin bi sarılcam kemiklerini kırcam hahhaah

da, beyaz bıraktım siyah bulucam fena bi duygu :P

lan gitmese, uf
Sosyal ağlarda paylaş

günaydınlar,
bugüne baya bi güzel başladım. dünkü ettiğim korkunç kavganın tatlıya bağlanması beni çok sevindirdi. ruh halime yansıdı heralde. ahahaha.
NEYS
bugün öğleden sonrası için izin istemem lazım ama korkuyorum resmen. yarın öğlen arasında buraya yakın bi yerde staj yapan başka bi arkadaşımla kanyona öğle yemeğine gitmeye karar verdik. ama bugün baya bi alışveriş yapmam lazım. zaten iki kuruş param var onla da rakı vs. almam gerek. o yüzden yarın yalan olabilir. inşallah olmaz ama du bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Arabayı kaskoya verdim, camımı kırıp girdikten sonra allahtan birşey yoktu derken günlük..sadece sağ ön cam yapılıcaktı.
2 hafta geçti...HALA CAM YOK DIYORLAR...verdiğim serviste Bulgaristan Ford ana bayinin yeri...şaka gibi değil mi.
Ben türkiyeye laf ederdim arada ama birde Bulgaristanı görsün millet public service nedir anlarlar,kızgın değilim bu kadar öküzün bizim standartlarımızdan iyi yaşamaları beni kızdırıyor asabi yapıyor...

Super Marketdeyim sıradayım...önümde 3 kişi var, problem yok kasadan geçiyor mallar...35dk sürdü...hep böyle...

Kan dolaşımı yavaşlığı diye buna diyorlar herhalde.

Ben ingiltereye geri dönüyorum, günlük söyle arkadaşlara Balkan ülkelerine giderken 2 3 kez düşünsünler eğer sadece gece hayatı karı sex için gitmiyorlarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

sabahtan beri bi halt yapamadım, perlü sevmediğimi hiç söylemiş miydim sana?

bi tarafından tutuyosun, öbür tarafı dökülüyor anlamadım ki. 268 tane bulması gerekirken 247 tane buluyor, nerde hata diye sıyırıyorum. lan hatalıysan 247 taneyi nasıl buldun!?!

öf. sabah 7 den beri bişey yemedim bi yemek yiyim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

asinanyavuz said:

sabahtan beri bi halt yapamadım, perlü sevmediğimi hiç söylemiş miydim sana?

bi tarafından tutuyosun, öbür tarafı dökülüyor anlamadım ki. 268 tane bulması gerekirken 247 tane buluyor, nerde hata diye sıyırıyorum. lan hatalıysan 247 taneyi nasıl buldun!?!

perl candır lan. asıl c aptal kafasına göre büyük rakamlar falan koyuyor değeri belli olmayan objelere onun yerine perl gibi uyarı versene arkadaşım bunun değeri verilmemiş diye
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

perl candır lan. asıl c aptal kafasına göre büyük rakamlar falan koyuyor değeri belli olmayan objelere onun yerine perl gibi uyarı versene arkadaşım bunun değeri verilmemiş diye

initialize etsene objeni, öyle kafasına göre vermez c ya da c++. onlar akıllı diller, yapmazlar öyle yaramazlıklar. perl kafasına göre çalışıyo, isteyince çalışıyo isteyince çalışmıyor. sen bana 247 tane bulup 268 tane bulamamasını izah et asıl. hepsi aynı mantık yahu. ya ActivePerl'de var sorun, ya Microsoft Windows'ta ya da BENDE!

ama bence sonuncusu da neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...