Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Yaz okulunun seni seven kişilerle ne alakası var sdfdsg.
hemen dalga geçmeye geldi konu. ben dalga geçmiyorumki yazında yapcağım gibi sen derse giderken plajdan arıcam seni :P
buna kıskandırma diyoruz biz :P
artık hafta sonları adaya gider ayaklarını sokarsın köşeden denizin birine. olmadı söz eminönüne götürcem ben seni :canım:
Sosyal ağlarda paylaş

günnük. yoğunum. kafayı yiyecem. bitirme ödevi. maliyet muhasebesi. muhasebe denetimi. istatistik. işle ilgili acil şeyler. lojistik. stratejik yönetim. ot. kaka.

şu an da zaten tiimviivırla ofise bağlandım dosya çekiyorum öef. sharepoint kurmam lazım benim ofiste. en mantıklısı.
Sosyal ağlarda paylaş

yarin sabah 10da.
sonra öglen bi ara ehliyet basvurusu.
su ulasim sorunundan bezdim. ama pes etmicem bu yeri de ulasim imkanim yok diye birakmicam. gece 1de bitiyormus fekat, bisikletle bile dönebilirim o saatte. süper bi yer.
beni alsinlar. benden daha iyisini bulamazlar cünkü.
evet!!
cünkü ben vanilim, istersem cocugu bile koyarim. ve bi cözüm her zaman bulunur. yeter lan isyan ediyorum.
saygilar.
Sosyal ağlarda paylaş

1000sf kızım! 1000sf! bi de ödev ve hâlâ bitmedi.. daha 1000sf falan daha vardır.

kilo hesabı ders notum var! 5-6kilo falan vardır herhal!

siz bayım.. evet evet.. siz.. 3gün adam gibi uyumasanız beyniniz sulanmaz mı?

ya siz hanfendi? rahat yatağınızda uyuyacağınıza paso beyaz kağıtlara baksanız gözleriniz kararmaz mıydı?

ya siz küçük bey.. aşırı ısınan beyninizi pervaneli şapka ile soğutamazsınız! emin olun bu imkansız!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...