Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

ama ben coskuyla sesimi yükseltirken buluyorum kendimi. cok heycanlaniyorum!
sadece histerik histerik gülmek olsa tamam.

calisirken peki farkinda olmadan sacma sapan seyler soyluyormusun?

mesela 2gun once mi ne saatlerce cartel bir numara fln diye soylemisim boyle sessiz sessiz diagramimi dusunurkene
ev arkadasim uyardi saykoya bagalama lan yine diye
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

onlarin ayri bi karizmasi var, yemek yapabilen erkek cok seksi.

Ahha! Demek bu yüzden gelmiş geçmiş en büyük kıro İbo the Tatlıses oyuncu-dansöz-şarkıcı bırakmadan hepsini sıradan geçirdi ve geçirmeye devam ediyor. Malum çiğ köfte yoğurup otel odasında mangal yapabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Polyushka said:

marty gibi japonlara sardım sanırım ya, çok tatlılar ama ya, bi tanesiyle camdeyken bi baktım sabah olmuş :/

Uzak Doğulu kadınlar gerçekten de Türk erkeğini mutlu edecek 2 kadın grubundan biridir değerli Pati kardeşlerim. Koreliler, Japonlar, Taylandlılar ve hatta Çinliler. Hemen hepsi de bizi çekici ve seksi bulur. Ayrıca bu ülkelerdeki erkeklere göre acaip önemli bir avantajımız var. Siz bakmayın işlev önemli muhabbetlerine. Ya da en azından Uzak Doğu'da o muhabbetler prim yapmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Caddebostan-Tuzla Sahilyolu'nda ki Maria'nın Bahçesi her zaman iyidir. Gitme fırsatın olursa öneririm.
Bunun haricinde Çengelköy değil ama az ilerisinde Sabancı Öğretmenevi'de özellikle de muhteşem manzarası nedeniyle çok güzel bir kahvaltı mekanıdır. O manzara da peynir-ekmek-çay bile yeter gerçekten. Ama merak etme, her türlü kahvaltılık alternatfi sunar öğretmenevi de. Moda'da ise mutlaka biliyorsundur çaybahçelerini. İsim vermeme gerek yok, hepsi aynı. Ben kendi adıma Moda'yı tercih etmem kahvaltı-branç için. Maria'nın Bahçesi veya Sabancı Öğretmenevi derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...