Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

of türk egosu inanilmaz ya.
thor icin bana benzio lan herif dedi önümdeki hiyar.
lan sen kim thor kim. kilkuyruk saclari baglamis arkadan bi.
10 firin eppek yesen olamazsin be.

ha bi de kötü adam esas oglana pislik yapmaya kalkinca koskoca salondan PIC! diye bi ses yükseldi, öldüm orda.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sana belki 2. yazışım filan su forumda.yeter bıktım vallaha.gitmek istiyorum allahın belası ülkeden inanılmaz baydım.pes ediyorum bırakmak ıstıyorum artık ülke boku yemiş,insanlar artık özgür bile değiller.farkında da değiller.herkes bi mutlu.ben mi çok düşünüyorum,kendımı sorumlu hissediyorum veya aslında normal bişey mi bu anlamadım.paranın satın alamadığı şey şu işte.mutluluk.orta direk yaşayıp boş beleş ama mutlu olmayı cok isterdim.son 5 senedir mutsuz oldugumu farkettım canıma tak etti.wow vesaire salak salak oyunlar oynayıp salak salak işler yapıp kendımı uyutuyorum afyonluyorum.amerikaya okumaya gidicem ayağına gidip teslim olup,türkiyeden elimi ayağımı çekip kafaya takmadan daha huzurlu,refah düzeyi yüksek bi hayat sürmeye çalışsam mı diye kendıme soruyorum.umarım ailem seçimlerden sonra benle aynı fikirde olup oğlum git hayatını kurtar derler ve destek olurlar.ağlıyorum günlük ağlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...