Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Yok gözüm,o soluk cilt vücutta aşırı derecede demir eksikliğini gösterir.Özellikle de senin gibi toraman delikanlılar bir kere değil de iki kere,üç kere,kim bilir dört kere mercimeği fırına vermek isterlerse o soluk tenli abla ve türevleri arıza yapar.

Dış güçlerin oyunu bu soluk yüzlüler,kanmayın ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bilgiyle bi yere gelinilmiyor zaten

ben hala salak gibi okurken, benle ayni donem olup osi layerlardan bile bi haber olan adamlar network uzmani title'i adinda deli gibi para kazaniyorlar.

while dongusu kuramayan insanlar software developer olarak fln calisiyor

ilginc isler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rock the Nation Tour 2011

Journey, Foreigner, Kansas and Night Ranger

9 attending | Add shout | Added by Proggie89 | Export event

Saturday 18 June 2011 at 6:00pm

ESG Eisstadion Esslingen
Esslingen
Germany

ALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!
Sosyal ağlarda paylaş

^_^'

Aşık olduğun kişi her gün dükkanına gelip en yakın arkadaşınla saatler geçiriyor. Hem de sen ona açıldıktan sonra yapıyor bunu. Sende ben iyiyim diyorsun. Muhabbet etmeye çalışıyorsun yalnız kalmasın, kendini kötü hissetmesin diye. Evine bırakıyorsun her geldiğinde falan neredeyse. Ne olucak len bizim halimiz derken her hücrenle söylüyorsun bunu. Sırf ailenle bunları konuşmamak için işi bahane edip geç gidiyorsun eve. Sonra bana kızıyorsun suratım asık diye falan. Sen kendine bak olm dediğim de senin potansiyelin yüksek olm biz böyleydik böyle devam ediyoruz diyorsun. Bazen diyorum acaba mutlu olmak istemiyor muyuz diye ama öyle olsa teşebbüslerde bulunmazdık herhalde diye avutuyorum kendimi.

Bugün yılın en zor günü olabilir benim için günlük. :) Rahmetlinin annesini ziyarete gittim gene sular seller gibiydi göz yaşları heh. Değer gibi ama..

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...