Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

elimde 460sf bi kitap vardı. 1956 basımı.
non profic corporations and associations diye bişi.
baktım 10-20$ bişi hardcover'ı.
aslında bunun üstüne adam gibi bi iki parça koyup, bi kaplarsam şöle bişi olur

3d printer olsa, ya da adam gibi baskı yapmak için kullandıkları, güzel desenli tahtalardan bulabilirsem şöle bişi bile yapılabilir aslında

kendi rengi falan da güzel hani, eski zaten sayfalar. yandan renkleri oldukça güzel duruyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya tabii o risk konusunda haklısın, ama iki üç kötü hikaye yüzünden vazgeçmem herhalde zira yayaya yeşil yanarken karşıdan karşıya geçen insanları arabaların ezmişliği de var. O random kazalar için yapılacak bir şey yok.

BU ARADA!!

İki arkadaşım İstanbul'a gittiler 2 hafta önce. Sultanahmet'te bir nargile kafedeyken yabancı bir çiftle karşılaşıp uzun bir muhabbete girmişler. Çift Assassin's Creed'in yaratıcıları çıkmış. Bir sonraki oyun İstanbul'da geçecekmiş şehri incelemeye gelmişler. Bilmiyorum bu sizler için yeni bir haber mi yoksa zaten biliniyor muydu ama, ben çok heyecanlandım sdfa.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

adam kanadalı ya da fransız falan mıymış?
bilgi var mı hiç?
hafif tombul muymuş?
O_O

Bombayı bıraktın yalnız sesu.

Evet evet büyük bomba, valla ben asıl gidenlerden değil de ortak bir arkadaşımızdan duydum. Tam bilmiyordu nereli olduğunu Avustralya'lıymış galiba dedi ama şapşal bir arkadaşım kendisi kesin sallamıştır götünden. Gidenlerin kendisine sorup haber veririm daha sonra tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

Yea behzat ç daha iyi gibi
belki bilardo
ama yok yok, behzat ç daha iyi

sdf

Çalıştım ya, stres atıyorum biraz.
Mukavemet kolay zaten. Dinamik de ya yaparım ya yapamam, arası yok dersin. Adamın kafasına nasıl eser de nasıl soru hazırlarsa ona göre iyi ya da kötü alınıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...