Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

biz de experimental dersini taylan hocanın vermesini konuşuyorduk geçen arkadaşlarla. resmen vakit kaybı bir ders olmaktan çıkıp insanların bişey öğrenebildiği bir ders haline gelmiş (deneyciler için). baya iyi yani taylan hoca onu gerçek bir derse çevirmiş, eskiden elle çizilen error barlar falan baya fiyasko hehe
Sosyal ağlarda paylaş

:) ona bir diyeceğim yok,evvet elle errobar çiziyorlarmış,daha komik bişi diyeyim mi,isim vermiyim ama asistanlardan biri bana line fittig'i photoshopla ya da olmadı paintle çizmemi önermişti!!!hönkk diye kaldım...BENM eleştirdiğim kısım ise,erhan hocanın daha evvel pek de bir şey anlatmadığını bilmesine rağmen Taylan hoca,dersi bir anda ,nanılmaz üst seviyeye çıkardığı gibi,asistanların yanlış anlatmasını bilmesine rağmen hiç bir şey yapmıyor...ve hep bir gece kala oturuyoruz deneyi analizini başta yapmaya,keşke birazcık asistanlarla iletişim halinde olsa...onun harcinde memnunum,,he bir de şuna da bozuluyorum sanırım TAylan hoca bir tek 442 aldığımızı sanıyor!:)phys 326 0 ŞUAN....:(
Sosyal ağlarda paylaş

abi arada konu dışı ve kişiselde yer alan yazıları takip etmelisin ama.

yanlış anlamasın kimse kötü bişi demiyorum.. ama gerçekte tanımadığın insanların hayatlarına onların açtığı pencere büyüklüğünce yakın olabilmek süper bişi.. bi nevi god mode on, lidless eye mode on gibi..

azzzz sonra, mr hand bugün koşuya çıktı mı? mısır ekmeği ile kahvaltı baydı mı??
Sosyal ağlarda paylaş

draft sight. beleş autocad abi. 3ds veriyor. dassault işte.

canavar gibi program. nedense otoket yine "abi ben çıktı almana izin veremiyorum sanırım.. du bakayım sana öyle bi error kod vereyim ki nette aradığında sorun neymiş bulama! heh tamam 0x3512145casd45as45d gibi bişi olsun" dedikten sonra çıktı almak için bakınırken gördüm.

canavar gibi açıyor dwg'yi bilmem ne. mouse gesture özelliği de default var.
çok iyi olmuş.

aferin çocuklar

810000 kg/cm2=79433.87MPa di mi bu arada???
Sosyal ağlarda paylaş

eheh

İçimde öyle bi öfke var ve o kadar büyük ki anlatamam günlük. Normalde hep boşveririm. 3 günlük dünya yahu ona buna kin tutarak hayatımı heba edemem içimde öyle bi yük taşıyamam derim hep. İşte 1 hafta 2 hafta 1 ay ne zaman geçerse geçer. Şuan çok aptalca geliyor ama cidden ağzını burnunu kırmak istiyorum. İşin en aptalca kısmı tanımıyorum bile onu ama yine de istiyorum. Büyük olasılık istemeye de devam edicem.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...