Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

evimde göt büyüterek geçirdiğim harika bir 9 günden sonra yurda dönücek olmak çok koyuyor ya

yani istanbul iyi güzel ama şu yurt işine girmekle çok salaklık ettim, sen lavabo sesine uyanan adamsın ne işin var beş gudikle aynı odada

neyse iki ay kaldı sonra

http://www.youtube.com/watch?v=9Jh3Z9RSUK8&feature=BF&list=PLF2AA27A2C283E10F&index=3

negüzelmiş lan nbu
Sosyal ağlarda paylaş

öküz gibi ders çalışmam lazım, evde temizlik var of.
nereye atsam kendimi ya :/

temizlikçiye de ayrı bir gıcığım zaten laptopımı çatlattığından beri.
sırf o da değil, kadın ne görse istediğini ima ediyo annem de veriyo falan arada, iyi yere kapak attı valla.
yüzsüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim evde de temizlik var ve bu yüzden derse oturamadım.
Yüzde 10'luk ödev kısmını print ettim şimdi dersin. Yarın vizesi var. Son yüksek lisans dersim. 1-2 saat caddeye atıcam kendimi biraz takılmaca ve sigara tellendirmecenin akabininde derse başlıcam. İnşallah tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

sabah erken kalktım. karga bokunu yemeden.

sonra knight rider'ı verdi. trt oturdum izledim.

abi tüm memelerin çıkışı knight rider'ın ilk iki bölümüdür

Knight of the Phoenix bölümün adı.. 2part
hulu'da var bölüm.

abi polislere sağırım ben numarası ile problem officer diye troll face çekmesi, daha sonra bi polisin bunu göz altına alınca adama sorduğu sorulara polisin pokerface ile geri cevap vermesi. hapiste kalan tır şoförünün forever alone tripleri, zaten paso close enough yüzü var dizide..

süper dizi be olm

alakasız edit:

burada dursun.. omurgasızlara, jöle kıvamında insancıklara, jöle adamlara, güçlüye embedded yaşayanlara kullanırsınız.

grow a spine dude

Sosyal ağlarda paylaş

"isyan ediyorum" bir haftaya 4 sınav 4 ödev bir deney analizi ve raporu koyanlara...isyan ediyorum Taylan hocama,isyan ediyorum dersi anlatamayan ...'a,dersi sabote eden bişi anlamamızı engelleyen hocalarıma(tekil)--isyan isyan isyan..çok asi bişi olup çıktım bu hafta,bitse de gitsek diyorum,bitse de gitsek spring break'e...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...