Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

senko said:

radyoterapi yap gecer

abi o öpeyim de geçsin olacaktı aslında..

bak o kadar paniği boşuna harcadık şimdi..

"bugün allah için ne yaptın?" geyiği gibi bi servis buldum. allahın her günü "hacım ne yaptın bugün ha!! neler bitti, neleri halledemedin?" diye hesap soruyor.

beğendim vallahi.

yapmazsan da az biraz hesap sorsa daha iyi olacak
Sosyal ağlarda paylaş

önce patlayım

sonra call center açıcam
üye olucaksın.. final zamanı psikolojine göre "aslansın kaplasın olm.. ha gayret az kaldı" ile "ananın.... .... .... ne çalışmıyon lan... .... ..." a kadar tabii arada da "evlat, bugün ne yaptın?"nı da kapsayacak telefonlar açılacak.. dersleri ,sınavları takip edilip haber verilecek. "olm xyz'den 15 almışsın ya.. hani çalışmıştın" dan "ananın.... .... .... ne çalışmıyon lan... .... ..." a kadar çeşitte konuşmalar yapılacak
Sosyal ağlarda paylaş

Nutuk sınavı var yarın günlük.
Yarın değil bugün demek lazım gerçi.

Makineciyim ulan ben, tamam temel tarih bilgisi lazım da. Bilmemnerden bilmemnereye çekilen x telgrafının tarihini bilmek zorunda mıyım olm. Bilmek istesem makineci olmazdım.

Le fu.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ara çok kavga ediorz sevgilimle. bu ara düşünmeye başladım acaba niye beraberiz hala diye. düşününce saçma geilyor. -ler +lardan fazla gibi sanki. ama çok uyumluyuz. yatakta çok iyiyiz beraber. sanırım bu yüzden devam etttiriyorum. bunu düşününcede üzülüyorum. ama aslında çok seviyorum. bilemedim lan şimdi ne desem zaten tekila kola çok güzel cuba libre havası verio. bide zaten o başka dinden ve etnisiteden. aileside piskopat. evlenmemiz baya imkansız gibi. gerçi ben ateistim din değiştiririm umrumda olmaz nasılsa inanmıyorum falan ama genede izin vermez belki ırççılar. nese
Sosyal ağlarda paylaş

niye uyyamadim ben ya niye ya.
reflü mü basliyor ne, -le fu.
kendimi memedali birand gibi hissediyorum bazen.

neyse en azindan isimi ertelemedim, uykusuz gidip halledicem.
uykusuz olunca, uykumu almis olan halimden cok daha fazla sacmaliyorum ama, idare etmemiz lazim.

mesela gecen gün konsolosluktaki adama öle bi laf sarfettim ki, sanki hesap sordum.... mevkiisini sorguladim!
- e siiiz napiyosunuz burda?!
bu ne ya. sen napiyon burda yegenim, ne ayaksin ;) der gibi.

halbuki tek amacim tam olarak hangi islemi yaptigini ögrenmekti off.
adam sakin olun dedi, o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

elikanliadam said:

sanırım bende şizoid kişilik bozukluğu varmış. sosyal fobi olabilir diye düşündüm bir an ama arkadaş falan da istemiyorum ben çevremde. arkadaş da edinmek istemiyorum. insanları sevmediğime göre şizoid olduğuma karar verdim. teşekkürler ülke tv.

pırt
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

iki saat sonra vizem var, 4 kredilik ders, en ufak bir bilgim yok

post related

1 saat sonra bu yılın %20 puanlık Pol sınavına gireceğim. artık kadar kısmet ne cıkarsa. Europeandan girip Uniondan cıkacayıms

ondan 3 saat sonra Euro Studies'e gireceğim. kader kısmet yok bunda. caktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...