Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlük , bayadır ama bayadır konuşarak mutlu olduğum biri olmadı.
Yani yalancıktan olduğum oldu.

Mutlu hissettiğim ve gelip geçici hissettiğim çünkü tam oturmamışlıktan dolayı aramızdakiler sonradan yitirip tekrar başlamak istemediğim ilişkiler oldu.

Yalandan seviştiğim insanlar oldu.

Bu kişi farklı ama.
Bazen kimseyle anlaşamamam ben, kimse bana katlanamaza kesinlikle inanmışken bu insanla niye her şeyimi paylaşıp sorunlarım karşısında bu kadar beni idare edebiliyor. Ve arkadaşlarımdan daha ileri seviyede bana yardımcı olabiliyor.

Yıllardır yanımda gibi sanki.
Hayret bi şey.

Her bir şey söylediğinde daha tuhaf oluyorum, her bi şeyimi itiraf ettiğimde daha enteresan tepkiler alıyorum.

Hele o yapıda birisi için.
Gerçekten enteresan.
Sosyal ağlarda paylaş

e sokayım ama böyle tesadüfe/şansa ya

kız gider her boku yer zamanında
sonra sıkılır saçma sapan ilişkilerden
düzgün bi ilişki doğru dürüst bi adam istiyom der
e ben de öyleyim dersin
kem küm ben daha önce denedim 1 ay sürdü sonra yürümedi der alırsın cevabını.
sonra da sende p.ç karakteri yok ondan kaybediyon der.

ebenin?
Sosyal ağlarda paylaş

kafam çok yorulunca bi kaç dakikalığına serbest bırakıyorum beynimi.. öle uçurtma gibi düşünceler içinde uçup gidiyore..

az önce bulduğu şöle;
şu internet memelerinden maskelerle bankaya girip soysalar süper olur!
ne bileyim işte

içeri girip milleti yere yatırsalar, standart soygun geyiği..
suratı palyaço gibi boyalı tipin silahının üstünde at nalı mıknatıs olsa.

dese millet yere yatınca

y u no give me money? falan dese hatta şunun maskesini takan adam

paranın ne kadar olduğunu sorsa ve deseki 50000$vardır burada. veznede oturan eleman da 48000$ diyince

dese..

troll de kapıdan çıkarken en son
Problem? dese
[hr]
aslında buna benzer olay olmuştu. eleman craiglist'ten millete iş veriyorum diye toparlayıp gelenlerin tek tip işçi olarak giydirmiş ve kendisi de aynı kıyafetle bankaya girip soymuştu bankayı. güzeldi
http://news.cnet.com/bank-robber-hires-decoys-on-craigslist-fools-cops/
ama yakalandı
http://arstechnica.com/tech-policy/news/2008/11/crowdsourcing-craigslist-bank-robber-nabbed-on-dna-evidence.ars
fukken dnas how do they work?

eminim içeride ona hakkettiği gibi davranıyorlardır... yani standart amerikan hapisanesi geyiği yaparsak bunu düdükleseler bile "this guy has a great sense of humor" falan diyorlardır..

neyse.. bizim internet kaçkınları yakalanmasınlar tabii.. magnets>dna sonuçta

Sosyal ağlarda paylaş

dün işe gittim bugün de işe geldim yarın da işe gelicem ama öğlen gidicem, ama müdürüm henüz bunu bilmiyor, cuma da işe gelicem, bütünleme sonucumu öğrenmem lazım bir ara unutmayıp telefon açayım, ha bir de toplam 12 saat uyumuşum 8de vurdum kafayı yattım yirmi dakika diye, kalkıp evi temizleyip ütü yapıp bulaşık yıkayacaktım aslen, ama tabi ki olmadı, ev kadını skillerimden vazgeçiyorum, ama yarına kadar o ev işlerinin hepsinin yapılması lazım ki anneannemler gelince rahat etsinler,

falan.

günaydın günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...