Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

ya iste bir de almanya tip konusunda baya ilerde bidi bidi diyorsun, güveniyorsun ama alakasi yok.
doktor dedigin de peygamber deil ki, insan o da ve bi sürü hata yapabilir.
doktorlara güvenimi kaybetmis durumdayim.
cogu insanda inanilmaz bi güven var doktorlara karsi, yanlis ama.
ulan hayatlarimizi teslim ediyoruz resmen adamlara, korkunc.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük selam,

Öncelikle nil'in akrabası iyiymis onu okduum sevindim insanlar iyi olsun hep ehehe

Ben de iyiymişim, "OO OLM O YETERSİZLİKLER BİŞEY Mİ NE YETOLAR VAR" dedi doktor sdfghgfd. İnsanların biçoğunda olurmuş benim o şikayetlerim, hayatını yaşa genç dedi bana doktor sfdsgsd aynen böyle dedi harbi ahaha. Canın isterse 2-3 yıl sonra gel bi kontrole dedi sdasfdas
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük

bu sana ilk yazışım. umarım son olmaz. çünkü sayfalarının arasında dolanan azgın kurtlar beni yiyebilirler. nolur bana yardım et. onun dışında bugün çok sıkılıyorum, sana yazıyor olmam da bunun belirtisi değil mi zaten? ay çok düzgün konuştum içime matmazel girdi galiba.

seni sevdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük nasılsın, formdasındır inş. Sanırım ben biraz formdan düşmüşüm, düzenli spor yapıcam yarından itibaren. Askerde katıydı bu spor kuralları, ekemezdik kaçamazdık ama çakı gibi olmuştuk. Şimdi 40 dedimi takılıyorum şınav da, 65-85 arası kastığım günleri özledim.

Şimdi askerde olmak ister miydim? Sadece öğlene kadar olması ve Hakkari / Yüksekova olmaması şartıyla evet isterdim. 12 ay mı yaptım 12 sene mi bende bilmiyorum.

Hadi ben raide kaçtım.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

@Vanil

Öncelikle geçmiş olsun, doktorların sorumsuzlukları çok kötü bişey gerçekten, benzer bi olay da benim başıma gelmişti.

6. Sınıfa giderken ishal oldum, doktora gittik "karnını üşütmüş, bişeyi yok, bi iğne yazayım 1 haftaya bişeyi kalmaz" diye geçiştirdi doktor. 1 hafta geçti, ama ishal devam ediyo, istifra başladı, sağ ayağım gittikçe güçsüzleşiyor, öyle ki yürürken bile birine tutunarak yürümeye başlamıştım.

İğnelerin bittiği gün hastahaneye gittik, kan-idrar tahlili yaptılar, bana verilen iğneler yan etki yaparak apandist'i delmiş, hemen ameliyata aldılar 1 saat sonra ameliyattan çıktım ama 2 saat boyunca su yasakmış, ama narkoz yüzünden boğazlarım öyle yanıyor du ki, hayatımda geçirdiğim en kötü 2 saatti.

Özel doktora gitmiştik bide, ssk'dan daha iyi diye. Doktora dava açıp açmama konusunda baya düşünmüştük, sonra açmadık.

Ama bende 7 dikişlik bi kesik açıldı, altında da 1 dikişlik bi yarık.Apandistten vücuda giren (pis kan mı diyim, zehir mi diyim ne diyim bende bilemedim) şeyleri atmaya yarıyan bi hortum bağlamışlardı.

2 Hafta içinde 40 dan 28 kilo'ya düşmüştüm, epey de sürmüştü toparlanmam. 1 ay da okuldan rapor almıştım.

Günlük bu da sana ders olsun, tahlil yaptırmadan doktorların dediklerine inanma.

OF be günlük nedir bu forum daki doktor düşmanlıgı .
dünyada hiç bir ignenin yan etkisiyle apandist patlamaz ..
arkadasta apandisit varken doktor gastroenterit sanmış .ama arkadaş bilmiyorki . apandisitin en sık karıştığı hastalık gastroenterittir . ve dünyanın en iyi doktoru bile olsa kaçırabilir bunu çünkü Hastalık yoktur hasta vardır . genel geçer semptomlarla gelmemiştir hasta .
birde bilmezlerki türkiyede her ayırıcı tanıyı ekarte etmeye kalkıcak kadar ne imkan var nede zaman .
Sosyal ağlarda paylaş

@Noyanh

Benim anlatmak istediğim o değil, özel gittiğim klinik deki de doktor, ama ssk hastahanesindeki de doktor, biri dünya para alıyor, diğeri o kadar para almıyor.

Ama gel gelelim, özel doktor başından hemen savmak için tahlil yapmadan bi reçete yazıp gönderirken, SSK (hani şu yakındığımız) hastahanesindeki doktor önce kan ve idrar tahliline gönderiyor.

Olay başından savmakla ilgili, hastalığı farkedip farketmemekle ilgili değil yani.

Ve belkide benim ameliyat masasına yatmama gerek kalmıyıcaktı, yada 2 hafta o acıyı çekmeme, yada o kadar kilo vermeme.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

@Vanil

Öncelikle geçmiş olsun, doktorların sorumsuzlukları çok kötü bişey gerçekten, benzer bi olay da benim başıma gelmişti.

6. Sınıfa giderken ishal oldum, doktora gittik "karnını üşütmüş, bişeyi yok, bi iğne yazayım 1 haftaya bişeyi kalmaz" diye geçiştirdi doktor. 1 hafta geçti, ama ishal devam ediyo, istifra başladı, sağ ayağım gittikçe güçsüzleşiyor, öyle ki yürürken bile birine tutunarak yürümeye başlamıştım.

İğnelerin bittiği gün hastahaneye gittik, kan-idrar tahlili yaptılar, bana verilen iğneler yan etki yaparak apandist'i delmiş, hemen ameliyata aldılar 1 saat sonra ameliyattan çıktım ama 2 saat boyunca su yasakmış, ama narkoz yüzünden boğazlarım öyle yanıyor du ki, hayatımda geçirdiğim en kötü 2 saatti.

Özel doktora gitmiştik bide, ssk'dan daha iyi diye. Doktora dava açıp açmama konusunda baya düşünmüştük, sonra açmadık.

Ama bende 7 dikişlik bi kesik açıldı, altında da 1 dikişlik bi yarık.Apandistten vücuda giren (pis kan mı diyim, zehir mi diyim ne diyim bende bilemedim) şeyleri atmaya yarıyan bi hortum bağlamışlardı.

2 Hafta içinde 40 dan 28 kilo'ya düşmüştüm, epey de sürmüştü toparlanmam. 1 ay da okuldan rapor almıştım.

Günlük bu da sana ders olsun, tahlil yaptırmadan doktorların dediklerine inanma.
abi sırf muhabbet olsun diye bu kadar sallama ama ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...