Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günnük artık burun kanamasıyla uyanmak sıradan oldu nan ehauheau. Dün marie gidicek die bi toplandık yine, pek bi eğlenceliydi. Tatlı tatlı hatunlarla tanıştım burağın ne güzel arkadaşları varmış öle sdfgdad Özet geçiyorum ço-güzeldi.

Haftasonu mümkün olursa bikaç saat kum torbasıyla eğlenicem pek güzel bi hafta olabülü sanırım ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük

ALLAH KESİN VAR
MUTASYON, RADYASYON veya KİMYASAL ETKİLER SONUCU CANLININ DNA'SINDA BOZULMALARA NEDEN OLUR ve %99 ZARAR VERİR, % 1 ETKİSİZDİR

DNA'YA YENİ BİLGİ EKLEYEN MUTASYON ÖRNEĞİ YOKTUR!!

Mutasyonlar, canlı hücresinin çekirdeğinde bulunan ve genetik bilgiyi taşıyan DNA molekülünde, radyasyon veya kimyasal etkiler sonucunda meydana gelen kopmalar... ve yer değiştirmelerdir. Mutasyonlar DNA'yı oluşturan nükleotidleri tahrip eder ya da yerlerini değiştirirler. Çoğu zaman da hücrenin tamir edemeyeceği boyutlarda birtakım hasar ve değişikliklere sebep olurlar.

Dolayısıyla mutasyon, hiç de sanıldığı gibi canlıları daha gelişmişe ve mükemmele götüren tılsımlı bir değnek değildir. Mutasyonların net etkisi zararlıdır. Mutasyonların sebep olacağı değişiklikler ancak Hiroşima, Nagazaki veya Çernobil'deki insanların uğradıkları türden değişiklikler olabilir: Yani ölüler, sakatlar ve hilkat garibeleri...

Abi sonra saygı duy diyorlar çok kötüler ya.
Sosyal ağlarda paylaş

indie ölmüş

woot

buğulu sesli adamlara söyletilmiş 60-70ler tipi, çakma şarkılar ( Kisses, The Love Language,Suckers, The Drums, Altas Sound & Panda Bear... o kadar çok var ki)
90lar ingiliz indie gruplarının süper yumoş halleri (Beach House, Pet Lions.. bunlar daha az)
bi bu eksikti zenci lady gaga (Nenna Yvonne)

pet lions, Broken Bells (ki bunun da adı indie, adamların her şeyi garanti hani..), Sleigh Bells (kafanız kaldırırsa) iyi, Wild Nothing idare eder, Local Natives iyi, Ariel Pink’s Haunted Graffiti eski ama hâlâ ses getiremediler, zooey deschanel ve m-ward ın she and him'i iyi albüm çıkartmış yine, ceremony bol distortion yemiş bi shoegaze grubu, Two Door Cinema Club da idare eder ama ladyhawke'ın erkek vokallisi gibi olmuş, Headless Body in a Topless Bar güzel, The Depreciation Guild dinlenir

bi annuals farklı olmuş bak.. gerçi Fol Chen de iyi ve farklı.. olmuş, eğlenceli en azından. canlı da ağlak suratlı zenci elemanın gözlerinin altını boyamışlar. ona da güldüm..

eskilerden woven hand (the threshing floor albümünü) ve stars'da yeni albüm çıkartmış the five ghosts. alınır haliyle tabii.. Club 8 vardı kuzeyli onlar da albüm zortlatmış. güzel sayılır. lille (grace bellury) genç ve iyi.

kalanı da -yaklaşık 40-45 adet grup ediyor bunlar- one am radio, postal service, magnetic fields'ın çin malı çakmaları gibi duruyor. tek başlarına iyiler, dinlenilirler ama hiçbiri orijinal bir şey değil.. two door cinema club mesela, millet farklı demiş.. değiller. çok aynılar hatta. çoğu şarkıları ladyhawke'ın erkek versiyonu gibi..

Matt and Physics Club.. grubun adı komik.. şarkılar yine aynı işte yaw..

abi her biri makineden çıkmış, aynılaştırılmış gruplardan indie mi olur allasen!

indie ölmüş.

şu yukarıda dediklerimin neredeyse tamamı için şu geçerli, albümlerini satın alıp mp3playera, cep telefonuna atıp günler boyu dinleyemezsin. o çekicilikleri yok. çok aynılar, çok standartlar.

özetle 2010da pek bi yeni bişi çıkmamış..
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Günlük

ALLAH KESİN VAR
MUTASYON, RADYASYON veya KİMYASAL ETKİLER SONUCU CANLININ DNA'SINDA BOZULMALARA NEDEN OLUR ve %99 ZARAR VERİR, % 1 ETKİSİZDİR

Mutasyonlar, canlı hücresinin çekirdeğinde bulunan ve genetik bilgiyi taşıyan DNA molekülünde, radyasyon veya kimyasal etkiler sonucunda meydana gelen kopmalar... ve yer değiştirmelerdir. Mutasyonlar DNA'yı oluşturan nükleotidleri tahrip eder ya da yerlerini değiştirirler. Çoğu zaman da hücrenin tamir edemeyeceği boyutlarda birtakım hasar ve değişikliklere sebep olurlar.

Dolayısıyla mutasyon, hiç de sanıldığı gibi canlıları daha gelişmişe ve mükemmele götüren tılsımlı bir değnek değildir. Mutasyonların net etkisi zararlıdır. Mutasyonların sebep olacağı değişiklikler ancak Hiroşima, Nagazaki veya Çernobil'deki insanların uğradıkları türden değişiklikler olabilir: Yani ölüler, sakatlar ve hilkat garibeleri...

allahı bilmiyorum fakat bunu yazan herif evrimin olmadığının kanıtı. işte bu adama bakıp evrimden şüphe duyabiliriz çünkü basamaklarda böle bir evre yok. herif partenogenesis sonrası armadillo sütüyle falan beslenerek insana yakın bişi olmuş galiba bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Selam lan günnük ben geldim.

Hayatım 4-4lük bi hal aldı gibi dursa da kafamda hep soru işaretleri olucak.1günlük işim yüzünden izmire döndüm akşam geri dönücem ve bi ilişkiye başlıcam..Herşey iyi güzelken kız arkadaşım olacak şahsın aşırı zengin olması beni korkutmuyo değil..Umarım düzgün giden ilişkim olur yaz aşkı olarak kalmaz ^_^

Mutluyum yinede abv.

Ayrıca ingilizce kursuna yazılmam gerekiyor off

Bi şey daha, Foça Feste gelicek arkadaşlarla toplaşma yapılabilir.Gerçi kombine gitmicem ama yine de katılırım takip edicem
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

abvblizzard said:

Günlük

ALLAH KESİN VAR

allahı bilmiyorum fakat bunu yazan herif evrimin olmadığının kanıtı. işte bu adama bakıp evrimden şüphe duyabiliriz çünkü basamaklarda böle bir evre yok. herif partenogenesis sonrası armadillo sütüyle falan beslenerek insana yakın bişi olmuş galiba bilemiyorum

ADSfjhsgf.
Sosyal ağlarda paylaş

Random yerlerde ayak üstü insanlarla konuşmalarda bugün:

Dişçide karşılaştığı kıza "diş için miydi?" diyen adam.

Ardından 8. sınıftaki oğlunun sınav muhabbetlerinden konuşturup ben seni çok sevdim diye çeneme çatırt diye iki kere elini yapıştırdı.

Önemli olan nokta alt 20liklerimin çıkmış olması burda tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...