Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük uyandığıma göre duş almalı ve evden çıkmalıyım. ziraatten para çekip hsbc ye yatırmalıyım. faturaalrı ödemeliyim. eve gelip son hazırlıkları tamamlayıp valizimi kapatmalıyım. 7.15te de yola çıkmalıyım. 1.5 ay antalyadayım. 1 eylülden beri en fazla 15 gün kaldım orda. umarım beklediğimden iyi olur. hava güneşli olsun da bari hemen denize gidicem bi zevki olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

lan bu hastalık delirtti. bi çok terliyorum, bi çok üşüyorum. yarına izin almam gerekiyo, o yüzden bugün verdikleri izni kullanmak istemiyorum. öğlen yemekten sonra gidip yeşim hanımla konuşcam bu sebeple. yeni stajyerimiz de geldi. çok tatlı canım. sanki 17 yaşında falan o kadar küçük duruyo. daha yaşını sormadım. yemeğe onla inicem. o zaman konuşcak konu olur hem. hava çok kapalı bi de. tam uyumalık yani. eve mi gitsem napsam ya sdhkj. yarına da izin alamam ki o zaman ama. utanırım arka arkaya bi buçuk gün izin almaya falan.
Sosyal ağlarda paylaş

günaydin sevgili idiot.
2 haftadir güne uykumu alamadan basliyorum. nefret ediyorum bildigin, böyle uyanmaktan. nasi uyanirsam günüm öyle devam ediyor cünkü. ha aksamlari anca kendime gelebiliyorum o var.
ama en beter bugün kalktim igrenc bi karin agrisiyla, hala da agriyor.

ben banyodayken bilmedigim bi numara aramis beni yine, merak ettim o 2 haftadir aramayan anasi random ssler mi acaba.

ama artik cok da tin, düsündüm de zaten münihte yasayamam ne kadar güzel bi sehir olsa da. evimi seviyorum. özgürlügümü de seviyorum e gg, o fedakarligi da yapmamam iyi olurmus. büyük bi risk olabilirmis.

carsamba ya da persembe dönmek zorunda oldugumu nas söylicem drama cikmadan, onu merak ediyorum.
artik azcik tatil yapiyim ben de ya, had be nolur.

typolar typolar, hayat zaten typolarla dolu degil mi .
bezdim lan artik. evime gidip filmimi dizilerimi izlemek, wow oynamak, baska seyler yapmak falan istiyorum.
cok sey istiyomusum! olsun onlar bana yeter. eve kapancam.
herseyden soyutlamak lazim kendini. eed kafam karisik. cok karisik.
yok ya arada bisletimle cikarim, disari da cikarim gezerim de tozarim da.
neeyse görcez.

had gömdüm
Sosyal ağlarda paylaş

YA OF SIMPLY RED KONSERI BUGÜNDÜ OF
simdi aklima geldi.
sevmiyorum böyle özgürlügümün kisitlanmasini.
hic sevmiyorum.

ha bi de evde olmadigim icin, e kendi pcmde de olmadigim icin patiye cok mesaj atmaya basladim.yapcak baska bisi yok, dizi izlemeye kalkissam ''NIIIILLL COCUU ALSANA'' diyolar.
almisim ben cocugu zaten.
hani buraya her gün satirlarca ne yaptigimi yazabilmeme bile sasiriyorum.
BISEY DE YAZDIGIM YOK KI.

SIKILDIM CÜNKÜ.
Sosyal ağlarda paylaş

oynayinca 3 yasinda cocukla rekabete giriyorum, ben kazaninca sinirleniyo ausdfh

cok fenayim.
o eski pedagoglugumdan eser kalmadi simdi ...
duduun gollarimdaaaan düserim simdiiii.
(OLM YETER LAN CENEM DÜSTÜ)
ama hayatin gercekleri bunlar, suratina hunharca vuruyorum. ögrensin simdiden.

bu sarkiyi seviyolar, loopa aldik dinniyoz her gün.
Sosyal ağlarda paylaş

günlüküs, mükemmel(!) işlemicimin gözünün yağını yiyim. 17 saatte sadece 271.000 kural test ettirebilmişim. ona karşın arkadaşıma yolladım, o da paralel çalıştırsın diye. adam 8 saatte 300.000 i geçti ya. ne bu ya ühü :/

bi de yanlış kodladıysam tüm bunlar boşa gidicek, hayvan gibi uzun sürdüğü için test edemedim ki ehe. pratik test etme metodu da yeni aklıma geliyo. jeton köşeli galiba, üstünden 17 saat geçti be. durdurup başlatamam bi daha hiç. kısmet bu saatten sonra sdf.

ölücem galiba sıkıntıdan, canım hiç araştırma yapıp makale okumak istemiyo ya. imdaat. bugün etrafta da kimse yok ki geyiğe saralım ara olarak. ondan sonra çalışırdım. şimdi böyle tıkandım ehau.

ha bi de uykum var.

selamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot,

amma actionli bi gündü lan.
cok yoruldum.
ablam süslenmis püslenmis, benim de canim istemiyodu. giydim esofmanimi lynyrd skynyrd tshirtümü, saclari da dopladim.
ablamin pesinde kendimi harry potter daki house elf dobby gibin hissettim.

cinden getirttirdigi baby sitter gibin kicinda dolasiyom hep.

neese alisverise gittik o sirada makyaj reyonuna girdim, tester olmayan seylerden bile sürdüm.
travesti makyaji yapmadik tabi de. görmemisler gibi davrandik o dooru.

sonra nabdik. kucagimda cocukla dolasiyordum, ablam eczaneye girdiydi.

iki tane amele türk duruyodu kösede duragin orda.
OLM KIZA BAK YA ALMANLAR BEELE ISTE WEISCH. GENCECIK YASTA COCUK PEYDAHLIYOLAR dedi.
LAN BANA BAK diye baslayip ana baci sövmemekk icin zor tuttum da kendimi. - he salak sanki öle cikiscaktin da-
öle cikismasam bile, eller belde bir tutum sergileyebilirdim.

''Teyzesiyim.=))'' dedim.
döt gibin kaldilar. aaa eööööö schuldigung.... seklinde.

suursuz hiyar anan seni kimden peydahlamis acaba, her türkü esmer sanan tiplere de hastayim. lan bi de kendi memleketin, senin daha iyi bilmen lazim.

bu ayni ''soykirim mi o neeeki'' diyen ve herseyden bihaber olan kuzenime benziyor.

beyin hücrelerini cankan dinleyerek kaybetmisler galiba.

neyse bu da böle bi animdi.

bye!

Sosyal ağlarda paylaş

sebgili günlük,
sana eskisinden de sık yazmayı planlıyorum. günde en az 6 tane yazı. (:P) kendimi çok özletmek istemiyorum. hatta hiç özleme.
yarın sabah izinliyim, yiğit'e gidicem. çok saçmalamak istiyorum buraya abi. abbiğ. ABİEA.
ABBİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİĞ.
of.
günlük seviyorum seni be abi be.

EDİK: SUCUK
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk
isyanlardayim
bugun hayatin gundeminde onemli konular vardi,
asker yolu gozlicem gunluk hayatimda boyle bi 5 ay gercegi var.
dusundukce kotu oluyorum lan
5 ay boyunca ayri kalmak,
surda 15 gun tatil icin ayrilirken keyfim kaciyo
5 ay, ustelik askerlik
of allaaam.

ablamla annem de facebooktan bizi takip ediyolarmis
ablam eklenen fotolarima bakip annemle dedikodu yapiyomus ahahah
dedim isiniz gucunuz yok mu yea.

toptan bi degisime girmeye karar verdim gunluk
yarin cikip alisveris yapicam
acik renk guzel kiyafetler almak istiyorum
su götik havadan cikmak lazim artik
yas oldu 23.
of gunluk bi yandan cok mutluyum
bi yandan cok dardayim askere gidicek diye falan
daha zamani bile belli degil lakin 1 seneden az bi zaman onu biliyorum.

artik simdiden asker yavuklusu napar ogrenmem lazim.
tuto falan da hazirlarim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...