Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blink 182_i miss you

SandroNightFall

Öne çıkan mesajlar

ya bu adamlar belkı bı yerden bakıldıgında eglencelı,sacma sapan seyler yapıo olabılırler amma welakın bır pazarlama harıkasından ıbaretlerdır.bunlardan bınkat daha saglam musık yapan ınsanlar pıyasa olamadıkları ıcın bu tur musıkler one cıkmakta ınsanlarda grup yoklugundan bu blınk gıbı grupları bı bok zannetmektedırler.hasa lutfen bole yanılgılara dusmeyın:)bu sekıl lıse punk'ı yapan adamları saglam muzık yapıolar dıe ısımlendırmeyelım.aklımızı basımıza toplıyalım:)
Sosyal ağlarda paylaş

blınk sımdı ıyı muzık yapmıyormu yahu yemın edıyorum sız bu adamların bır cok sarkısına eslık edıyorsunuzdur ama sımdı burda sevmedıgınızı ıyı yapmadıklarınızı sovunuyorsunuz gunumuzde punk yok evt eskıde kaldı ve eskıdı yenısı gıbı olmayacaktır o zmanın ve bu zamanın sartları cok farklı[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-xception-, 07 February 2004 22:46 tarihinde demiş ki:
blink 182 i nasıl adlandırırsanız adlandırın punk demeyin.. punk maskesini takıp para kaldıran, (bence) gereksiz bir gruptur..

buna ınanmıyorum ben[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

bundan normal birşey olamaz..o benim görüşümdü..
ya ark anlatmıştı çok deşmedim sonra ilgilenmediğim için konuyla, blink'in 1 gitaristi üni.de kızlara hava olsun diye başlamış gitara, sonra bunun sevgilisini çalmak için diğer gitarist katılmış bir de davulcu ooh mis..(tabi ne kadar doğru bilmiorum sıkışa benzio..)

blinkin yaptığı müzik eğlendirici ritim duygusu olan bir müziktir lay lay lom tarzı(yine bence), sözler fln ayrı yalan.. bilmiorum tabii sizin ne kadar hoşunuza gidio ama müzik dinlerken harcadığım vakti blink'in herhangi şarkısına harcamam..
[signature][hline]My poor friend me...

[Bu mesaj -xception- tarafından 08 February 2004 00:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kım gtara yada bır sey yaparken kızlara hava atmak ıcın baslazmı hıc gormedınmı sen lısedekı okul takımındakı genclerı onların cevresındekı ınsanları tapıyorlar lan alt ustu okul takımında buda onun gıbı bır sey neden dogru yaptıgı ısle kızlara veye baskalarına hava atmasın valla sahsen bende atarım[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-xception-, 07 February 2004 22:46 tarihinde demiş ki:
blink 182 i nasıl adlandırırsanız adlandırın punk demeyin.. punk maskesini takıp para kaldıran, (bence) gereksiz bir gruptur..

maryjane özetlemiş söze gerek yok..
Burda tartışılmışı var..

yooo hiçde öyle diil bence..[signature][hline]doğum acıdır
yaşam acıdır
ölüm acıdır
aslında hepsi aynıdır...

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

blink 182 sevenlerin bence demesi gereken.... " evt kalitesiz , piyasa muzigi yapiyolar ama seviyoruz" deseler hic birsey demem onlarin bilecegi is ama tutup blink 182 odul almis guzel muzik yapiyolar iste demeleri bence sacma[signature][hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
"Blues is the Roots , Everything else is the Fruits ! " Willie Dixon
Sosyal ağlarda paylaş

simdi sana gore iyi muzik yapiyo olabilirler ama simdi birde kulaga hosgelen her muzik guzel muziktir ama kaliteli degildir[signature][hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica bana lutfen birkac faktor goster guzel yada kaliteli muzik yaptiklarina dair bari...... rap te cok sevliyo gunumuzde cokta cd satislari var ... ama guzel mi olucak diye bir kuraliyok populer olan bir seyin guzel olmasi lazim degil... ayrica dinligici kalitesi denen seydevardir[signature][hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

Bir daha son albümlerinin diğer albümlere kıyasla "çok" güzel olduğunu belirtelim ve bu albümde arka arkaya gelen Violence, Stockholm Syndrome (Muse'un da böyle bir şarkısı var, o da son albümlerinde :D) ve Down, ve Robert Smith ile kotardıkları All of This'e bir kulak kabartmalarını rice edelim. Adamlar eğlenceyi bırakmış siz ne diyorsunuz.

Not: Bu sefer hakkını vermişler ünlerinin yoksa bu kadar savunulacak bir grup da değil gerçi.[signature][hline]Existential carousel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
canjovi, 09 February 2004 13:34 tarihinde demiş ki:
ayrica bana lutfen birkac faktor goster guzel yada kaliteli muzik yaptiklarina dair bari...... rap te cok sevliyo gunumuzde cokta cd satislari var ... ama guzel mi olucak diye bir kuraliyok populer olan bir seyin guzel olmasi lazim degil... ayrica dinligici kalitesi denen seydevardir

muzık kalıtesı tartısılır gıdıpte ha budamlar unutulmaz sarkılara ımza attılar denmez bellı bır yassan sonrada acık konusmak gerekırse blınkde ceklımez ama suan ıyıler[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

walla yaptiklari bazı sarkıları severim ama adamları takdir etmem
bazı roportajlarından ve tvdeki bi cok hareketleri bana sanki punk yasam tarzını kullanarak para ve hatun kaldırma cabaları var gibi gelio
ha kendilerince doru mu yapıolar
kesinlikle
etik acıdan doru mu
hayır
etige koim blinge bisi olmasin
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...